Tali Vael

Byl Demis Roussos popový zpěvák nebo operní pěvec?

Nejsem si totiž jistá kam ho zařadit,jen vím že měl překrásný hlas :)
Pár ukázek:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hzo6UFZ7Shg
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-ON6QmisTwE
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XXfPO-thpZo

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdepak operní, popík to byl! Já vím, takový tlustý tenor v barevném hábitu. Zpíval opravdu krásně, ale dnes to už moc neletí.

Další odpovědi
briketka10

Ani omylem operní. Byl to pop, jako „hrom“ 😁

Mě se jeho songy nelíbí – nikdy si je nepouštím.
Mám ráda jinou hudbu :))

marci1

Operní ne, ale zpíval tak krásně a nádherné písničky. Pouštím si je běžně. Mluvil a zpíval řecky, francouzsky, anglicky, portugalsky, španělsky, italsky, arabsky, německy a částečně i rusky. Bohužel dnes mají lidé jiný vkus, ale já si jeho písničky i nadále pouštím, mám je velmi ráda a dokáží ve mě vzbudit nádhernou-erotickou náladu. 🙂

talka

Krásné tenorové arie na youtube!

Shef

Možná se právě nezdá ale skutečně byl popový zpěvák,sama si můžeš všimnout že známou píseň Santa Lucia jakoby „převedl“ do popové verze.
a vzhledem k tomu že dokázal zpívat hned v několika jazycích,ho mnozí považují Nejlepšího umělce ve své době,tož já s tím plně souhlasím :D

briketka10

marci1

No právě, že dnes mají lidé jiný vkus a já patřím mezi ně,
ale Tobě ho neberu. Může se Ti líbit cokoliv a jakákoliv
muzika, ale promiň mi, že Ti nedám paleček ze zásady.
Že se na mě nebudeš zlobit viď, že ne prosím, prosím.
Děkuji moc 😁

marci1

Ad „briketka“: Proč bych se měla zlobit? Jen Ty víš, co se Ti líbí a neboj se prosadit svůj názor, chovej se asertivně. přece se všem nemůže líbit stejná hudba. Neboj se prosadit a říct, co se Ti líbí. ♥ 🙂

marci1

Mám Tě ráda a líbí se mi, že jsi tak otevřená. 🙂

briketka10

Stejně jsem asi už vyčerpala denní limit
palečků ty dva si nechám na zítra :)