Bydlíte někdo na vesnici nebo máte známé na vesnici a nemají záchod, ale jen latrínu na dvoře a jezdí k ním „hovnocuc“?

Nejlepší odpověď
Drap

Tam kde mají jen latrinu, tak hovnocuc nejezdí, protože by neměl co brát. Latríny byly většinou na hnojišti, někde i s žumpou. Odtud se to vyváželo na pole nebo na zahradu, kde to výborně pohnojilo.
Hovnocuc jezdí tam, kde mají splachovací WC, ale nemají v obci čističku, nebo nejsou napojeni na veřejnou kanalizaci, která do čističky vede.

Další odpovědi
hanulka11

u našich měli latrínu nyní už samo i wc , ale co já vím …tak k latríně hovnocuc nejezdil a nejezdí ta se vybírá a kydá se to kýblů a třeba se to dávalo do kompostu

www

Ano, mám známé, pocházím z venkova.
Pro Drap i Hanulku:
Ne ne ne! K nám v dětství jezdil hovnocuc a nejdřív vypustil do „latríny“ vodu, tam to promíchal třeba několikrát a pak teprve v pohodě vycucnul 😁
Hnojiště jsme neměli 😉

Alesh

Prateta měla až do smrti latrínu na dvoře. Když už sedícímu začala pomalu kupička líbat pr*el 🙂, tak se vybrala lopatou a naházelo se to na hnůj. Problém byl, že ke stáru už prateta na ten hajzlík ven nedošla, tak chodila na kyblík a to i přesto, že se jí pořídil chemický hajzlík. No, byl to někdy zážitek k ní jít na návštěvu. 😉

mosoj

Je třeba si ujasanit , co je hnojiště, žumpa , septik a nejnověji čistírna.
Zdá se mi to tady jaksi popletené.