Avatar uživatele
anonym

Bydlíte někdo na vesnici nebo máte známé na vesnici a nemají záchod, ale jen latrínu na dvoře a jezdí k ním „hovnocuc“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tam kde mají jen latrinu, tak hovnocuc nejezdí, protože by neměl co brát. Latríny byly většinou na hnojišti, někde i s žumpou. Odtud se to vyváželo na pole nebo na zahradu, kde to výborně pohnojilo.
Hovnocuc jezdí tam, kde mají splachovací WC, ale nemají v obci čističku, nebo nejsou napojeni na veřejnou kanalizaci, která do čističky vede.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

u našich měli latrínu nyní už samo i wc , ale co já vím …tak k latríně hovnocuc nejezdil a nejezdí ta se vybírá a kydá se to kýblů a třeba se to dávalo do kompostu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ano, mám známé, pocházím z venkova.
Pro Drap i Hanulku:
Ne ne ne! K nám v dětství jezdil hovnocuc a nejdřív vypustil do „latríny“ vodu, tam to promíchal třeba několikrát a pak teprve v pohodě vycucnul 😁
Hnojiště jsme neměli 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Prateta měla až do smrti latrínu na dvoře. Když už sedícímu začala pomalu kupička líbat pr*el 🙂, tak se vybrala lopatou a naházelo se to na hnůj. Problém byl, že ke stáru už prateta na ten hajzlík ven nedošla, tak chodila na kyblík a to i přesto, že se jí pořídil chemický hajzlík. No, byl to někdy zážitek k ní jít na návštěvu. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je třeba si ujasanit , co je hnojiště, žumpa , septik a nejnověji čistírna.
Zdá se mi to tady jaksi popletené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek