Savier

Bydleli byste v domě s číslem 666?

Já tedy ne. Brrr. U nás ve městě je jeden takový.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Jiná odpověď

Číslo jako číslo, je mi jedno jaké mám na domě.

Další odpovědi
Mp2

Jiná odpověď

Bydlím v řadovém domku s číslem 666 už 30 let.
A v telefonním čísle mám taky 604 666 xxx…
Je to taková zajímavá náhoda, ale nikdo to zatím nijak nekomentoval

aliendrone

Jiná odpověď

Hmm, riskovat, že potkám samotnou Její Excelenci led? 😮 😉
No já nevím. Ne že bych byl hnedka předpotento, ale alespoň trochu moudrý člověk se snaží jatkám/masakrům PŘEDEJÍT či jinak vyhnout. 😄
Jisté je, že takové setkání by vstoupilo do historie. 😁 😁 😁
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dttsdL1_9UM&ab_chan­nel=TVPROD%C4%9A­TI

Kelt

Jiná odpověď

Udělej si numerologii jména, data narození a budeš se divit. Pokud věříš horoskopům ,číslům , tak budeš číst každou blbost. Zkus vyřešit příklad z matematiky podle své úrovně.