allayne

Bulharsko – Sunny Beach

Zdravíčko, mám dotaz, byl někdo v Bulharsku přímo v resortu Slunečné Pobřeží? Pokud ano, piště jaké máte zkušenosti. Díky. :)

Odpovědi
Ocko0001

Já tam byl přímo u slunečného popřeží v hotelu korona fat super hodní líde doporučuji jinak i doporučuji DJERBU

anonym

Dvakrát,hodní lidé,místní,byla fuška sehnat chleba.Kořalky-co hrdlo ráčí.Je to ale dlouho,nepochy­buji,že tam kapitalizmus udělal kus práce.

atriplex

Koukněte na recenze,které píší jiní cestovatelé. Hledejte v odkazu:

Zdroj: http://recenze­hotelu.fesak.cz/