Chmelican

Budu ještě stále růst??

Moje mamka má 178 cm, muj taťka 180. Je mi už nově 18 let a mám 173. Myslíte, že je tu ještě šance je přerůst, když geneticky by mělo takto platit. Rád bych ještě k té otázce doplnil i váhu, mám 55 kg.

Nejlepší odpověď
Edison

A kolik měří soused? Pošťák…?

Další odpovědi
paul1

Jistěže ještě porosteš a rodiče přerosteš. Jinak – žádný prcek nejsi, 173 je fajn

aliendrone

No, prakticky jisté je, že STÁLE růst NEBUDEŠ, jednou to přestane, neboj! Možná ještě trošičku povyrosteš, ale už ne o moc, otce pravděpodobně nedorosteš.

Tvá úvaha o genetických předpokladech JE opodstatněná (obvykle nebývají děti MENŠÍ než rodiče), tudíž to může (ale NEMUSÍ!!!) něco znamenat. ;) :D :D

EKSOT123

Stále? Jestli se jmenuješ třeba Kapr, Štika, Okoun, Cejnek, nebo dokonce Sumec, tak rodiče přerosteš možná několikanásobně.

Mp2

Rychle budeš růst asi do 19 let.
Do 23 potom porosteš max o 2cm a dále tak o jeden..

Počítej, že budeš mít asi to, co tvá matka..