Pokročilý

Budete slavit ten americký svátek zamilovaných?Já ne,když chci udělat radost manželce tak nečekám na 14.2.!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 18% Ne 82%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

Nebudu slavit svátek zamilovaných,ale svátek lásky a dětem vždy dám dáreek,upeču dort a uděláme si pěkný den. I mamce dávám dárek,že jí mám ráda. Takže vlastně ano,slavíme,ale bereme to jako svátek lásky.

Mimochodem,svátek zamilovaných se na Valentýna slavil i za první republiky, zakázán byl až nacisty jako židozednářská propaganda a později komunisty jako sionisticko.imperialistická propaganda..

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne

Beru to jako Ty. Proč by to měl být jen jeden den v roce?.. Pitomost. :-)

A letos ho nemám ani s kým slavit. Tím tuplem o důvod víc vyhnout se reklamnímu shonu v obchodech. :-)

Zlatý

Ne

Dostávám průběžně dávám průběžně. Naopak by mi urazilo že si na mne někdo zpomene jen proto že je to v kalendáři.

Zlatý

Ne

Máme dost svých svátků.A udělat radost ženě na to žádný nepotřebuji.Navíc jsem přesvědčen,že ti co dávají ženám dárky jenom "když je důvod",si jich moc neváží.

Zlatý

Ne

a dobře děláš láďo1 k tomu abychom udělali druhému radost nepotřebujeme kalendář...ale to mládí to asi oslaví

Bronzový

Ne

Manželka tvrdí,že jsem pěkný dáreček a má mě na krku celý rok.

Zlatý

Ne

Ne, je americký,,,:-D

Zlatý

Ne

Určitě ne, to neni svátek který patří do naší kultůry, tak ani nevidím jediný důvod.

Zlatý

Ne

není s kým ho slavit, a kdyby bylo, sdílím, Váš názor.

Pokročilý

Ne

Stejně není s kým slavit...

Pokročilý

Ne

Je to trapny tohle vsechno na povel.Mozna tak pro nejaky pubertaky:)a pro obchodniky s tema plysakama a plysovejma srdcema.

Zlatý

Ne

Ne, navíc u nás máme vlastní obdobu... je jí 1. máj.

Ne

Nemám s kým takže volím ne :-D

Pokročilý

Pokročilý

Ano

Píšete, že by vás urazilo, že si na vás někdo vzpomene jen když je to v kalendáři. Ale není to pravda... Ten člověk vás může mít rád už dlouho, ale oznámí vám to až v ten den... ve svátek zamilovaných. Vždyť je to hezká tradice ne? Kdyby to byla taková blbost jak píšete, všude by se o tom nepsalo. Třeba i ve škole mají děti možnost napsat valentýnku, hodit ji do schránky a napsat jméno, komu má přijít, a oni jim to doručí. Podle mě je to pěkný svátek, ale nejsem proti, že se má láska vyznávat stále. Jen můj názor ;D

Pokročilý

Ano

rozhodně ano je to přece svátek jako každej jinej a komu vadí ŽE NENI Z ČR TAK NESLAVTE ANI VELIKONOCE A VÁNOCE!!!!!

Pokročilý

Ano

každý důvod dobrý důvod...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.