Alča M.♥

Budete se dneska dívat na 10 000 let př. n. letopočtem?

Nejlepší odpověď
briketka10

No jasně!

budu po práci na zahrádce jsem si dala krkovičku s americkými brambůrkami a tatarkou.. k filmečku si naliju pivíčko co mi přivezl hodný soused po obědě, když mi jiný soused přidělal bojler, dnes mám tak šťastný den, no a sestra z toho tepla vedle mne usnula i když si přála uvařit kávu a má ji studenou, vlastně spí i její pes i můj kocour :DD

Další odpovědi
anonym

No jasně!

Ne, že by to byl takový zázrak, ale v dané nabídce nic kloudnějšího není, takže – a'la, „Mezi slepými, jednooký král“ aneb „Volit nejmenší zlo“.

aramah

No jasně!

Pro někoho kravina.
Já se ale budu dívat…

anonym

Než to začne, tak usnu

..jako vždy.

hanny 2

No jasně!

Původně jsem chtěla označit „Co to je?“ Ale už jsem si to zjistila,takže se už těšííím!

Andělé

Jó, asi půl hoďky!

Už jsem to viděla,kouká jen dcera…

iceT

Co to je?

Heřman

No jasně!

Takové filmy mám nejraději.

quentos

Co to je?

neznám… ale to u filmovýho amatéra mýho typu nepřekvapí

iceT

Podařilo se mi odeslat odpověď,aniž bych ještě něco dodala,ale nemohla jsem si vybrat žádnou z možností,protože mi nepasovala.Takže jsem klikla na první možnost.Tenhle film jsem samozřejmě viděla už před lety a myslím,že stojí za podívání.