ptáč

Budete pomocí aplikace mojesmrt.cz řídit umírání?

tady je to. http://mojesmrt­.cz/mluvme-o-smrti

Nejlepší odpověď
klumprt

Ne. Je to blbost. Podle mojí víry mi bude zcela jedno, jak se mnou budou zacházet po smrti. Takže ať se s tím nějak poperou sami. Netrvám na tom, abych umíral doma a moje děti mi osobně utíraly zadek. To radši ať se věnují svým záležitostem a péči o moji tělesnou schránku nechají profesionálům. Jak je to v tom vtipu:

Umírá Izák Kohn, majitel maloobchodu se střižným zbožím. Leží na smrtelné posteli, okolo něj v houfu všichni příbuzní, utírají si slzy a smutně po něm pokukují.
„Sáro, má manželko před Bohem, jsi tady?“ ptá se skomírajícím hlasem Kohn.
„Ano, Izáku, jsem tady.“ zašeptá Sára.
„Jakube, můj prvorozený, jsi tady?“
„Ano, můj otče, jsem tady.“
„Abraháme, můj druhorozený, jsi také tady?“
„Ano, otče, i já jsem tady.“
„Rebeko, má nejmladší, ty jsi tu také?“
„Ano, otče.“
„Proboha, a kdo je v krámě?“

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Klumprtem:
Je to blbost.

A kdyby náhodou nebyla,
zazdili to záštitou Šabatové …