Filip84

Budete držet minuti ticha za nejstaršího psa na světě, protože zemřel? 😔

Tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pojedete-pogratulovat-nejstarsimu-psu-na-svete-k-31-narozeninam jsme nejstaršímu psu na světě gratulovali k 31 narozeninám, a tak nějak jsme na něj vzpomenuli.

Don Bobi de Costa y Conqueiros de Portugal, který se narodil 11. května 1992, už není mezi námi: ve věku 31 let a 165 dnů zemřel 21. října 2023 (já jsem to, bohužel, našel až dnes). Minutu ticha za nebožtíka! 😎

https://minuto­vezpravy.cz/cla­nek/zemrel-nejstarsi-pes-na-svete-bobimu-bylo-31-let/

Nejlepší odpověď
Savier

Ano. Sakriš. Četl jsem si o něm asi dva roky dozadu😓

Další odpovědi
elkon

To by mě muselo hrábnout.

aliendrone

Nikoliv. Eh, víš KOLIK je mezi námi „padlých hrdinů“, kterým nikdo nepískl ani FÍÍÍ za celoživotní služby? A ty hned minutu ticha. 😉 😂 😂

Filip84

Savier: Máš číst jenom zprávy, co jsou tady! Pak čteš zprávy jinde, a pak Ti z nich hrabe.

Tady to máš vklidu, protože já to zcensuruju: tohle je první negativní zpráva za poslední dva roky! Tak jako musí být, protože 1. život není krásný a 2. jsme tady o tom psovi měli „reportáge“. 🤷‍♀️