Filip84

Pojedete pogratulovat nejstaršímu psu na světě k 31. narozeninám?

Don Bobi de Costa y Conqueiros de Portugal se narodil 11. května 1992, takže 11. května 2023 oslavil 31 let. 👌😎

Je starší než Česká republika. 😎😎

Může legálně chlastat v U. S. 😎😎😎

K jeho 31. narozeninám mu přijely blahopřát delegace pracujících, některé z nich i letecky. Don Bobi de Costa y Conqueiros de Portugal obdržel k 31. narozeninám maso a ryby. 😎

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/portu­galsko-nejstarsi-pes-na-svete-bobi-lidska-strava-rekord.A230513_081­610_zahranicni_pitt
https://www.msn­.com/cs-cz/zpravy/other/nej­star%C5%A1%C3%AD-pes-sv%C4%9Bta-slav%C3%AD-narozeniny-narodil-se-p%C5%99ed-vznikem-%C4%8Deska-i-tak-st%C3%A1le-proh%C3%A1n%C3%AD-ko%C4%8Dky/ar-AA1b6uKB?ocid=msed­gntp&cvid=5a36ad99658f44­d1826a9190fd890183&e­i=13

V každém případě na svůj věk nevypadá. Já jsem znal psa, kterému bylo cca 22–23 roků (on to nevěděl nikdo úplně přesně, protože pokud to není pes „von und zu“, tak se to – většinou – až tak velice neřeší), ale ten neměl zuby, byl slepý, hluchý, vypelichaný, šedivý, sotva se hýbal a se světem komunikoval jenom čichem, takže cokoli ucítil, co bylo „cizí“: „nadával“. Prostě: klasický, nasraný, důchodce. 😆😅

Znáte / znali jste taky nějakého psa, kterému bylo přes dvacet? Nebo jiné úctyhodně staré zvíře, třeba kočku? 😃

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, proč? Spokojím se s tím, že mu tímto poblahopřeji k úctyhodnému věku, kterého by jistě NEDOSÁHL žít v „prosperujících“ koloniích západní Evropy na východě. 😉 😁 😁