Pokročilý

bude stačit jen ultrazvuková sonda?

Někde jsem viděla veterináře jak měl ultrazvukovou sondu napíchlou v malém notebooku asi jen přes USB a tím sledoval u menších zvířat zda je třeba samice gravidní nebo ne. Dá se to tedy vyřešit jen tak,že bych koipla jen danou sondu (a když ano tak jakou) a po té ji dala do notebooku a asi přes nějaký program bych si mohla zobrazit zda je dané zvíře gravidní? Nebo se to musí řešit koupi celého přístroje, který je tedy poměrně drahý a rozhodně bych do toho nešla. Chci jen zjistit zda je gravidní či není - jedná se mě většinou o plazy. Díky
Doplňuji:
potřebuji jen vidět, zda menší plat je gravidní tedy nic složitého vidět nepotřebuji. Opravdu chci jen vědět jestli mě postčí jen sonda a jaká nebo je nutné koupit vše včetně zobrazovací jednotky. Nebo opravdu bude stačit jen sonda napojená třeba na notebook

Odpovědi:

Zlatý

A to si opravdu myslíš, že to funguje podobně, jako flashka???
Že sondu připojíš do USB, Win si stáhne z netu ovladače, do Malování stáhne PlugIn ke zpracování a zobrazení sona a na tiskárně ti mezitím vyjede diplom MVDr.???
:-DDD
Je nutné koupit nejen sondu (resp. sondy), ale i přístroj (SW) pro zpracování a zobrazení...
___
Daleko nejjednodušší bude, když toho plaza vezmeš k vetovi na vyšetření.
;-)

Zlatý

Také musíš vědět na co se dívat a co posuzovat. Ultrazvuk není zrovna detailní vyšetření.
Doplňuji:
A nebylo to toto ?

http://www.quirumed.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.