joeyk

Bude nějaký postih? Dluží škole několik let cca 10 tisíc a doteď nezaplaceno.

mam kamosku a tam mi prozradila ze pred lety ukoncila skolu VS a prisel ji dopis ze ma skole zaplatit 10 tacu za prodlouzeni studia (dopis ji prisel jiz pred lety). Doted to nezaplatila cca je to jiz 6 let. Zadna upominka neprisla doted ale mam strach ze ji casem prijde ze ma zaplatit ne 10 ale rovnou 50 tacu

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, to je klidně možný!
Jsou prakticky 2 možnosti:

  1. Zapomnělo se na to, doklady zkrátka zmizely, nikdo už to vymáhat nebude.
  2. Někdo si nakonec vzpomene, dá to exekutorovi a tradá z desítky se udělá pěkný několikanásob­ný balík.

Osobně bych něco takového neriskoval a nikdy bych to nenechal zajít až tak daleko, teď už je to otázka, jestli to zkrátka nenechat osudu. Já jsem taky platil, ale zaplatil jsem rád, zvlášť když mi to pak ten titul přinesl lepší startovní podmínky nejen platové.