zjentek

Bude ještě možný koukat i dnes v noci na slzy svatýho Vavřince, když předchozí noc mně ta show utekla?

Nevím asi sem zaspal nebo co a teď jsem vyspaný tak jakou mám ještě šanci, co myslíte?

Nejlepší odpověď
da ny

Určitě.
Také jsem nic nesledovala, nechtělo se mi ven, do deště 😉

Perseidy mají svůj radiant v souhvězdí Persea. Roj je činný od 17. července do 24. srpna, přičemž maximum roje přichází mezi 12. a 13. srpnem.
Zdroj: https://www.ku­dyznudy.cz/ak­ce/perseidy-letni-meteoricky-roj-podivejte-se-na-s