Bude Evropa zaplavena araby?

Za jak dlouho si myslíte, že se muslimové do Evropy rozšíří natolik, že jich bude více než nás, evropanů a bílých? Bojím se hlavně, že přinesou různé nemoci, proti kterým nemáme očkování, atd..
Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
blesk.cz, to není zrovna věrohodné

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ujasni si slovíčka...na co se vlastně ptáš...etnikum, víru, národnost nebo rasu?
V tvé otázce je všechno a přitom nic.

Další odpovědi:

Zlatý

prijmem predpoklad (pre tentokrát), že pod pojmom arab a muslim máte na mysli veriaceho v alláha (tj. muslima). môžem sa mýliť, ale tento predpoklad je dúležitý práve pre nasledujúce, preto som to definoval, by nedochádzalo k omylom.

pri súčasnom stave ponímania ľudských práv v európe je cesta k zániku súčasnej európskej civlizácie vydláždená - vedie k zániku, európa sa totiž nevie zmieriť s tým, že právo dotyčnej skupiny je ponímané inak - jednoducho povedané: dobyvačne.

na mierovú 'politiku' doplatili ceké etniká, národy (iba pre ilustráciu - stačí si pozrieť dejiny osídlovania ameriky bielym mužom).

európa musí nutne prijať 'morálku' svojho nepriateľa (kto ma chce pokoriť, dobyť, zobrať mi moje slobody, majetok, ... je mojim nepriateľom, či sa to demokracii, právu, morálke páči alebo nie - to je totiž 'naša' kultúra) v postoji k nemu - oko za oko, zub za zub (nie prevziať morálku nepriateľa ako takú, ale v boji s ním), tvrdo, nekompromisne a definitívne mu dať najavo, že toto je náš piesoček.

argument, že nie všetci moslimovia sú zlí, neobstojí.
kto je rovnakej viery ako zločinec (v našom ponímaní morálky) a práve preto neodsudzuje jeho činy, je rovnako zlý ako ten zločinec, lebo jeho činy schvaľuje - je treba byť dôsledne čierno-biely.
a to nie preto, lebo je to arab, muslim, ale preto, lebo je to priame ohrozenie civilizácie ako-takej (v našom ponímaní).
to isté robíme s chorobami - ničíme ich, keď to vieme, očkujeme sa proti nim, keď to vieme.
zatiaľ - obrazne, berieme iba tabletky proti bolesti, nie skutočne účinné lieky.

nastal čas na krížové výpravy.
vred treba vyrezať včas.

oponentom iba pripomeniem, že akékoľvek pokusy o integráciu dotyčnej skupiny imigrantov sú neúčinné - pokladáme ich (či omylom, alebo z hlúposti) za imigrantov, ale fakticky sa jedná o prvý predvoj okupantov.

resumé:
ak nezmenime postoje, európa bude islamizovaná.

;-Q

Zlatý

Tak já se toho nebojím,protože pan Sobotka říkal v televizi že se není čeho obávat a co je v televizi,tak je pravda.:-)

Zlatý

Demografický vývoj skutečně napovídá tomu, že v nedaleké budoucnosti, /cca 50 - 80 let/ bude většina obyvatel Evropy původem z jiných kontinentů.

Myslím si,že nebude,jinak by asi hrozila válka.

Diskuze k otázce

lucipuci

Rigormortis: ptám se na to, jestli bude Evropa zaplavena Araby

Bronzový

Pepa25

Arab nerovná se muslim, také se to nerovná "nebílý" ...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.