brokol

Bude doručen dopis určený vnitrostátně, který byl vhozen do schránky pro mezinárodní zásilky?

Omylem jsem vhodila několik dopisů do pravé části poštovní schránky, neboli do té pro mezinárodní zásilky, přestože jsou všechny do Čech. Jaká je šance, že dopisy dojdou ke správným adresátům? Je na nich mimo jiné i klasická známka za 13 Kč, tedy nedostačující na doručení do ciziny.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zcela určitě bude doručen správně, nejsi první, komu se to stalo.

Další odpovědi
anonym

„Šance je 100%“ – pokud tedy dojdou…
😉
Občas se stává i opačný omyl.