scratcher92

Bude Bílá věž v HK zase bílá?

V Hradci Králové teď opravujou Bílou věž a já jsem někde četl, že má být zase bílá. Je to pravda nebo je to jen blud?

Odpovědi
klob1

Tak to přesně nevím a nezodpovím. Ale, pak by asi nebyla Bílá, kdyby ji třeba natřeli na černo nebo jinou? Ale dnes je vše možné. Tak proč třeba ne Růžová. Jinak je moc Hezká a Krásná, je to skvost, jako jsou věže i jinde.
Ještě, že jsi nečetl, že z ní bude raketa na Mars nebo jinou planetu. Nebo místo ní něco jiného, protože na co by byla, když by tam mohlo být něco jiného jako pokrokového nového, třeba zemljanka pro ptáky nebo letiště pro Američany, tudíž by se muselo i to náměstí pak rozbourat přestavět, ty Kočičáky by jim rozbili letadla a tanky.Možná i ty starobylé ahistorické domy by museli pak zbourat, přece je to staré vše a nemoderní, jak se to říkává.
Ne buď mě rádi, že nám mni předkové postavili tu věžičku a jestli vůbec víte, proč ji tam a kdy postavili? Bílá, se lépe zašpiní a dobrý možná podklad pro Sprayeře,ale Bílá vypadá čistá, jako ti lidé, co si s ní dali moc velkou práci,když ji stavěli.