tatanka

Bude 17.11.2011 na Václavském náměstí uspořádán nějaký protest proti současnému složení a hospodaření vlády?

Nejlepší odpověď
lexx

Asi bude, sejde se tak 500–1000 osob max.
a za hodinu v klidu rozejdou do blízkých hospod nebo domů. Chápejte, příčina krize, recese není (jenom) v ČR. Hroutí se ekonomické a sociální systémy v celé Evropě, masové protesty, stávky, bouře, nepokoje teprv příjdou, doba ještě nenastala. Odhad 2–3 roky a potom…

Další odpovědi
Drap

Doufám že ano a nejenom tam.

tom004

A proč by měl být? Toto datum se připomíná z jiných,každému známých,důvodů.

ReHu

Asi jo, dostala jsem to mailem. A také 18.