adelajda

brzy budou vánoce a potřebuju poradit co je nejlepším dárkem pro rodiče?

Odpovědi
anonym

nej dárek pro rodiče je obrázek

Já např. letos kreslím velký portrét rodičů mé přítelkyně. Nic cennějšího a originálnějšího jsem nevymyslel.
Doplňuji:
Ale pokud na kresbu nejsi, tak mámě kosmetiku a tátovi nové žiletky a ponožky.

marijakes

nej dárek pro rodiče je obrázek

Doplňuji:
Chtělo se mi napsat, že ty budeš asi pěkný dárek, ale pak mě trklo, že jsi možná dítě bez prostředků a jelikož tebe už dostali před lety, tak jim namaluj obrázek.

Sůwa

nej dárk pro rodiče je pusinka

Chybí „jiná možnost“, tak volím pusinku ♥. Já měla vždycky největší radost z vlastnoručně vyrobených dárků, ty jsou na celý život a někdy ještě déle ☺

anonym

nej dárek pro rodiče je obrázek