9uejsban

Brigády přes internetové dotazníky.

Jak moc jsou věrohodné brigády přes internet – vyplňování pár online dotazníků týdně zaslaných na mail s odměnou 2000–5000. Popřípadě o čem tyto dotazníky jsou? Pokud máte například zkušenosti napište.

Odpovědi
Drap

Dotazníky mohou být na všechno možné. Na nákupy, na politiku, na nádobí atd. Vyplníš, pošleš. Pokud je to solidní firma pošlou ti peníze. Pokud solidní neni,. tak z tebe se budou ještě snažit nějaké peníze vytáhnout, a nepošlou ti nic.

Dochy

Bacha, neplať nic předem. Pokud se dobře pamatuju tak takové „nabídky“ pak končili nějak na principu letadlo… (máš peníze z těch lidí, které naverbuješ a kteří zaplatí „poplatek“