djuk

boze, lidi, kde berete cas sedet a odpovidat tu na hlouposti cely den........

Doplňuji:
Proc ty odpovidas , neni to mrhani tvymi schopnostmi a talentem? Jsi ty opranena soudit , ktere otazky jsou chytre a ktere hletla, oupe. Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den , tak verim, ze mne mile prekvapis. Ptam se na to ,co mne skutecne zajima. Pokud se to nekomu zda hloupe, nemusi mi prece odpovidat.

Nejlepší odpověď
venkovan

„Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den … " .
A co je to moudrá odpověď?!
Až bu dedš třeba déle, zjistíš, že někteří zde obyčejně relaxují, nechce se jim dívat na bednu se stupidním seriálem, mnozí si tu navázali elektronické přátelství, jiní se snaží odpovědět podle svých znalostí a schopností, jiní zas, trochu ze srandy apod.
představ si, že jiní berou čas na sezení u piva, u kávy, hodiny prožijí u PC her, jiní zas se svými dětmi, další třeba si jdou pokecat s dlouhodobě nemocnými do nemocnic či léčeben.
Takže – "nech na hlavě“ – zatím nikdo nesonduje, co ty děláš celé hodiny, zda z jejich pohledu je tvůj čas účelně využit.

Další odpovědi
briketka10

a proč ty pokládáš hloupé otázky ??
Doplňuji:
bylo-li doplnění myšleno pro mě odpovídám a nemyslím si to jen o Tvých otázkách, ale i o spoustě jiných zde položených jinými uživateli..

anonym

djuk, pro některé z nás je to celodenní zábava, léčení si svých osobních nedostatečností, dokazování si vlastní důležitosti a nepostradatelnosti. Uznej, že na takové „ušlechtilé“ cíle si člověk čas pokaždé najde.
Já se tu občas bavím, a občas tu ztvrdnu taky celý den. Ne že bych nic nedělala, jenom prostě, když jdu kolem počítače, tak v rychlosti na něco odpovím a tak to jde dokola. Je to hodně „chytlavá“ zábava.
Navíc jsou zde školáci, pro které se jeví jako podstatně jednodušší než si zpracovávat sám domácí úkoly, klást tu dokola se opakující otázky, na které vždy někdo ochotně odpoví, protože neuvažuje, že tím podporujeme mladou generaci jenom k pohodlnosti.

ten který je

Mám takový dojem,že Ty tady dlouho nebudeš.

belanova

to bych taky ráda věděla 🙂

pusinka50

No děvče, docela sis naběhla, a že by ses první den spíš jen okoukávala, než začít okamžitě rýpat do pro tebe neznámých lidí?? Celkem se už rýsuje podle tvých prvních řádků, proč ti utekl ten tvůj anděl Alan, tak drobátko uber anebo běž jinam, jo?

M.

Ven nemohu a ani nechci. Do školy se učit nikdy nic nepotřebuji. Jinak nemám co dělat :)

pizlicka

pokud pokladas druhym otazku tohoto rázu,vzapjeti nam vsem odpovez take,na co se ptas.

honza19hk

Jsem na nemocenský,jelikož jsem spadnul z Tatry a vyvrtnul kotník,takže mám dost času tu sedět,ono také co jiného dělat. Až budu zas v práci tak tu budu zas jen večer a v noci.

tom004

Otázka nic moc, zato arogance máš dost. Zřejmě jsi udělala chybu. Měla sis najít stránky, kde všichni odpovídají podle přání tazatele.

anonym

djuk, ty chybky se Ti do textu dostávají díky špatné klávesnici, počítači, nebo Tě některé kritické poznámky natolik rozčilují, že děláš překlepy? Pokud je to poslední možnost, tak se uklidni a nic si z poznámek na svou adresu nedělej. Jsme tu lidé různí, dokonce jsou tu i někteří hodní a jiní nehodní. Časem poznáš sama nejlépe, kdo kam patří. Píšeš bez diakritiky, znamená to, že jsi v cizině?