Avatar uživatele
djuk

boze, lidi, kde berete cas sedet a odpovidat tu na hlouposti cely den........

Doplňuji:
Proc ty odpovidas , neni to mrhani tvymi schopnostmi a talentem? Jsi ty opranena soudit , ktere otazky jsou chytre a ktere hletla, oupe. Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den , tak verim, ze mne mile prekvapis. Ptam se na to ,co mne skutecne zajima. Pokud se to nekomu zda hloupe, nemusi mi prece odpovidat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: djuk

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

„Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den … " .
A co je to moudrá odpověď?!
Až bu dedš třeba déle, zjistíš, že někteří zde obyčejně relaxují, nechce se jim dívat na bednu se stupidním seriálem, mnozí si tu navázali elektronické přátelství, jiní se snaží odpovědět podle svých znalostí a schopností, jiní zas, trochu ze srandy apod.
představ si, že jiní berou čas na sezení u piva, u kávy, hodiny prožijí u PC her, jiní zas se svými dětmi, další třeba si jdou pokecat s dlouhodobě nemocnými do nemocnic či léčeben.
Takže – "nech na hlavě“ – zatím nikdo nesonduje, co ty děláš celé hodiny, zda z jejich pohledu je tvůj čas účelně využit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

a proč ty pokládáš hloupé otázky ??
Doplňuji:
bylo-li doplnění myšleno pro mě odpovídám a nemyslím si to jen o Tvých otázkách, ale i o spoustě jiných zde položených jinými uživateli..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

djuk, pro některé z nás je to celodenní zábava, léčení si svých osobních nedostatečností, dokazování si vlastní důležitosti a nepostradatelnosti. Uznej, že na takové „ušlechtilé“ cíle si člověk čas pokaždé najde.
Já se tu občas bavím, a občas tu ztvrdnu taky celý den. Ne že bych nic nedělala, jenom prostě, když jdu kolem počítače, tak v rychlosti na něco odpovím a tak to jde dokola. Je to hodně „chytlavá“ zábava.
Navíc jsou zde školáci, pro které se jeví jako podstatně jednodušší než si zpracovávat sám domácí úkoly, klást tu dokola se opakující otázky, na které vždy někdo ochotně odpoví, protože neuvažuje, že tím podporujeme mladou generaci jenom k pohodlnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám takový dojem,že Ty tady dlouho nebudeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
belanova

to bych taky ráda věděla 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No děvče, docela sis naběhla, a že by ses první den spíš jen okoukávala, než začít okamžitě rýpat do pro tebe neznámých lidí?? Celkem se už rýsuje podle tvých prvních řádků, proč ti utekl ten tvůj anděl Alan, tak drobátko uber anebo běž jinam, jo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Ven nemohu a ani nechci. Do školy se učit nikdy nic nepotřebuji. Jinak nemám co dělat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

pokud pokladas druhym otazku tohoto rázu,vzapjeti nam vsem odpovez take,na co se ptas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jsem na nemocenský,jelikož jsem spadnul z Tatry a vyvrtnul kotník,takže mám dost času tu sedět,ono také co jiného dělat. Až budu zas v práci tak tu budu zas jen večer a v noci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Otázka nic moc, zato arogance máš dost. Zřejmě jsi udělala chybu. Měla sis najít stránky, kde všichni odpovídají podle přání tazatele.

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

djuk, ty chybky se Ti do textu dostávají díky špatné klávesnici, počítači, nebo Tě některé kritické poznámky natolik rozčilují, že děláš překlepy? Pokud je to poslední možnost, tak se uklidni a nic si z poznámek na svou adresu nedělej. Jsme tu lidé různí, dokonce jsou tu i někteří hodní a jiní nehodní. Časem poznáš sama nejlépe, kdo kam patří. Píšeš bez diakritiky, znamená to, že jsi v cizině?

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek