boze, lidi, kde berete cas sedet a odpovidat tu na hlouposti cely den........

Doplňuji:
Proc ty odpovidas , neni to mrhani tvymi schopnostmi a talentem? Jsi ty opranena soudit , ktere otazky jsou chytre a ktere hletla, oupe. Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den , tak verim, ze mne mile prekvapis. Ptam se na to ,co mne skutecne zajima. Pokud se to nekomu zda hloupe, nemusi mi prece odpovidat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"Jeste jsem od tebe jednu moudrou odpoved necetla, ale jsem tu prvni den ... " .
A co je to moudrá odpověď?!
Až bu dedš třeba déle, zjistíš, že někteří zde obyčejně relaxují, nechce se jim dívat na bednu se stupidním seriálem, mnozí si tu navázali elektronické přátelství, jiní se snaží odpovědět podle svých znalostí a schopností, jiní zas, trochu ze srandy apod.
představ si, že jiní berou čas na sezení u piva, u kávy, hodiny prožijí u PC her, jiní zas se svými dětmi, další třeba si jdou pokecat s dlouhodobě nemocnými do nemocnic či léčeben.
Takže - "nech na hlavě" - zatím nikdo nesonduje, co ty děláš celé hodiny, zda z jejich pohledu je tvůj čas účelně využit.

Další odpovědi:

Zlatý

a proč ty pokládáš hloupé otázky ??
Doplňuji:
bylo-li doplnění myšleno pro mě odpovídám a nemyslím si to jen o Tvých otázkách, ale i o spoustě jiných zde položených jinými uživateli..

djuk, pro některé z nás je to celodenní zábava, léčení si svých osobních nedostatečností, dokazování si vlastní důležitosti a nepostradatelnosti. Uznej, že na takové "ušlechtilé" cíle si člověk čas pokaždé najde.
Já se tu občas bavím, a občas tu ztvrdnu taky celý den. Ne že bych nic nedělala, jenom prostě, když jdu kolem počítače, tak v rychlosti na něco odpovím a tak to jde dokola. Je to hodně "chytlavá" zábava.
Navíc jsou zde školáci, pro které se jeví jako podstatně jednodušší než si zpracovávat sám domácí úkoly, klást tu dokola se opakující otázky, na které vždy někdo ochotně odpoví, protože neuvažuje, že tím podporujeme mladou generaci jenom k pohodlnosti.

Zlatý

Mám takový dojem,že Ty tady dlouho nebudeš.

to bych taky ráda věděla :-)

Stříbrný

No děvče, docela sis naběhla, a že by ses první den spíš jen okoukávala, než začít okamžitě rýpat do pro tebe neznámých lidí?? Celkem se už rýsuje podle tvých prvních řádků, proč ti utekl ten tvůj anděl Alan, tak drobátko uber anebo běž jinam, jo?

Bronzový

Ven nemohu a ani nechci. Do školy se učit nikdy nic nepotřebuji. Jinak nemám co dělat :)

Bronzový

pokud pokladas druhym otazku tohoto rázu,vzapjeti nam vsem odpovez take,na co se ptas.

Stříbrný

Jsem na nemocenský,jelikož jsem spadnul z Tatry a vyvrtnul kotník,takže mám dost času tu sedět,ono také co jiného dělat. Až budu zas v práci tak tu budu zas jen večer a v noci.

Diskuze k otázce

Zlatý

tom004

Otázka nic moc, zato arogance máš dost. Zřejmě jsi udělala chybu. Měla sis najít stránky, kde všichni odpovídají podle přání tazatele.

anonym

djuk, ty chybky se Ti do textu dostávají díky špatné klávesnici, počítači, nebo Tě některé kritické poznámky natolik rozčilují, že děláš překlepy? Pokud je to poslední možnost, tak se uklidni a nic si z poznámek na svou adresu nedělej. Jsme tu lidé různí, dokonce jsou tu i někteří hodní a jiní nehodní. Časem poznáš sama nejlépe, kdo kam patří. Píšeš bez diakritiky, znamená to, že jsi v cizině?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.