Kuře

Bolí více kousnutí od křečíka džungarskho nebo od laboratorní myšky?

Odpovědi
briketka10

na kousnutí od křečka jsi se ptala před 89 dny, je to asi stejné jako od myši lekneš se a trochu to bolí..

Lukasy

Myška je dost mala takže od ni to moc neboli. Křečer ten tě muže zahryznout a nepustit, ale od podkana to boli ještě vic.

SonsyMite

Nevím jak tyhle potvory ale osmáci nikdy nedohryznou, to oni jen zubama naznačují hzyznutí ale nehryznou.

Funna

je to úplně jedno…zoubky mají skoro stejné…záleží, s jakou intenzitou se zakousne .-)

add SonsyMite..osmáků jsme měli postupně několik a ochočených, kteří přišli na zavolání…ale i tak jeden z nich byl trochu „nervák“ a kousal (jednou tak, že mi prokousl bříško prstu)…nezáleží na druhu, ale osobnosti zvířete…
ale největší nervák byl stejně džungarák…ten se skoro nedal ani vytáhnout z akvária…

Klára K.

Mám oboje zvířátka. Myslím, že víc to bolí od křečíka, přotože je přece jen trochu větší. Pokud vím, tak od myšky albínky to bolí nejmíň, protože albínství je genová vada a tyto myšky mají většinou mírně „zakrnělý“ instinkt, takže se tolik nebrání před něčí rukou. Křečíci mají taky trochu silnější stisk.