Bolí vás nástřih hráze?

Ahoj, jsem dva měsíce po porodu, syn měl skoro 4 kg, takže rána, potažmo šití bylo velké, a stále mě to bolí. Co s tím? Navíc - ani na pohled nic moc:o(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

A byla jste s tím na kontrole? Určitě si zajděte k lékaři, když se vám to ani na pohled nelíbí. Co vím tak to pobolívá, ale dobře hojí... takže raději zkuste svého doktora.

Pokročilý

mě dost pomohli hojivé Rosa obklady

Pokročilý

Ahoj, po prvním porodu jsem byla taky dost sešitá a bolelo to teda fest! Manžel mi ránu mazal olejíčkem na to určeným, omývala jsem se řepíkem (to je úžasně hojivá bylinka) a v neposlední řadě mi stehy, které se údajně měly vstřebat a místo toho hnily, vyndala má porodní asistentka. Bez ní bych šestinedělí nevydržela....Ale ty už trpíš hodně dlouho...tak honem k doktorovi!

Pokročilý

určitě mazat k doktoru, po dvou měsícíhc už by to mělo být zahojeno

Pokročilý

Hihi,musím se smát,když se k otázce,zda vás bolí nástřih hráze po porodu vyjádří chlap,jako by věděl o čem je řeč :-) Ještě by nás mohl naučit kojit ☼ Na kontrole určitě byla po šestinedělí.
Každopádně mám 4 měsíce po porodu a jizvy bolí pořád,to je jasné.Je to úplně normální a nepřestane to bolet nikdy,moje mamina má 40 let od prvního porodu a kolikrát jí to prý bolí šíleně.Holt je to daň za naše děti :-)
Pokud je jizva v pořádku,tim myslim zda nehnisá,nekrvácí apod.,tak bych to neřešila.To,že vypadá špatně na pohled,s tim nic neuděláte,holt se mudr "švadlena" nesnažil,bohužel :-(
Přeji hodně štěstí :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.