Terisek

Bolest zubu při běhu

Potřebovala bych poradit jestli nevíte čím to může být? Když běžím nebo skáču bolí mě (při dopadnutí/doskoku) stolička nahoře (nedokážu přesně rozpoznat která, prostě to vždycky tam v těch místech zabolí, jinak zub je úplně v pohodě nikde žádný kaz, nic nebolí, normálně můžu jíst, všecko. Prosím o radu, k zubaři se mi nechce

Nejlepší odpověď
anonym

Terisku , kouknete do googliku , jsou tam ruzne diskuze .. nekoho boli zub jen pri jizde na kole … 🙂 .. mozna tam neco " vystudujete ". 🙂 -iv-

Další odpovědi
michael69

„K zubaři se mi nechce“ :))) A co jiného s tím?K zubaři běžte,protože tam kaz máte. Tipnul bych to na odvrtání kazu a čištění kanálků. :)