Plyšák

Bolest v rameni

Asi před měsícem jsme rovnali dřevo a od té doby mě hrozně bolí v oblasti lopatek..nevíte co to může být ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejspíš nějaký zánět.

Další odpovědi
Tomaash.cz

Nejspíš zánět… 3× denně Ibalgin 400, pokud to nepřejde po týdnu, jdi k lékaři.

anonym

Když to bolí už měsíc, tak si zajdi k lékaři. Namožené svaly by tak dlouho nebolely. Přetrvávající bolest nejspíš signalizuje nějaký zdravotní problém.