lilibou

Bolest stehna – čím by to mohlo být?

už několik let mě trápí bolest levého stehna z přední části.. nejdřív to bylo tak 2× za měsíc ale poslední dobou to bývá i několikrát týdně a přidávají se k tomu křeče v lýtkách..většinou bolest začíná v noci,když jsem vklidu..nevíte čím by to mohlo být?
Doplňuji:
křečáky nemám a hořčík zatím nezabral..tak nevím

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mě tohle trápí většinou v létě (když je teplo) a nejčastěji v noci, když ležím nebo při sezení… třeba v letadle jsem trpěla tak, že jsem z něj chtěla vyskočit:-), o cestě autobusem nemluvě.

Co jsem tak vysledovala na různých diskuzích, může to být trombóza, od zad (vystřelování), křečáky, syndrom neklidných nohou.

Bolest byla kolikrát tak hrozná a několikadenní, až jsem zašla k doktorce, podívala se mi na nohu, řekla, že křečáky nevidí, takže trombóza to není a poslala mě domů. ☹

Tak zobám hořčík (tabletky, někdy i rozpustné) nebo piju Magnesii a uvidíme, jestli mi to zabere.

Jsem zvědavá, na další odpovědi

Další odpovědi
pekynka

Popelka má v podstatě pravdu, bolesti a křeče opravdu vznikají z nedostatku hořčíku, pokud se vyloučí udanné choroby. Nemám co bych dodala.
Doplňuji:
Je třeba nastavit hladinu hořčíku v organismu a to chvilku trvá, pokud Vám nabírali v poslední době krev, je tam hodnota hořčíku zobrazena a Vy si ji můžete překontrolovat, neboť vedle vaší hodnoty je vždy zobrazená norma, můžete porovnat zda jste pod normou v normě či nad ní.stálo bytoza to a pokud je to v pořádku, máte zřejmě jiný problém a je třeba ho řešit s lékařem.

anonym

Něco podobného znám,znával jsem.Bylo to,věřte nebo ne,od páteře.
Ale zde se těžko dozvíte důvod,natož diagnózu.

pondělí

jen se zeptám,jste kuřačka,
a stravujete se jak v mládí a nebo jste změnila jídelní lístek,mnohdy tyto a podobné problémy vznikají při změně bioflory střev,
není to legrace,třeba jen větší konzumace rybích plodů,může pro středoevropana znamenat za pár let velké problémy.
Střeva zůstanou nepozorována,ale změní to metabolismus a tím mozkovou činnost,pro chod nervů,a třeba tik ve stehnech.