Avatar uživatele
lilibou

Bolest stehna – čím by to mohlo být?

už několik let mě trápí bolest levého stehna z přední části.. nejdřív to bylo tak 2× za měsíc ale poslední dobou to bývá i několikrát týdně a přidávají se k tomu křeče v lýtkách..většinou bolest začíná v noci,když jsem vklidu..nevíte čím by to mohlo být?
Doplňuji:
křečáky nemám a hořčík zatím nezabral..tak nevím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, 1popelka1, pekynka před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Mě tohle trápí většinou v létě (když je teplo) a nejčastěji v noci, když ležím nebo při sezení… třeba v letadle jsem trpěla tak, že jsem z něj chtěla vyskočit:-), o cestě autobusem nemluvě.

Co jsem tak vysledovala na různých diskuzích, může to být trombóza, od zad (vystřelování), křečáky, syndrom neklidných nohou.

Bolest byla kolikrát tak hrozná a několikadenní, až jsem zašla k doktorce, podívala se mi na nohu, řekla, že křečáky nevidí, takže trombóza to není a poslala mě domů. ☹

Tak zobám hořčík (tabletky, někdy i rozpustné) nebo piju Magnesii a uvidíme, jestli mi to zabere.

Jsem zvědavá, na další odpovědi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Popelka má v podstatě pravdu, bolesti a křeče opravdu vznikají z nedostatku hořčíku, pokud se vyloučí udanné choroby. Nemám co bych dodala.
Doplňuji:
Je třeba nastavit hladinu hořčíku v organismu a to chvilku trvá, pokud Vám nabírali v poslední době krev, je tam hodnota hořčíku zobrazena a Vy si ji můžete překontrolovat, neboť vedle vaší hodnoty je vždy zobrazená norma, můžete porovnat zda jste pod normou v normě či nad ní.stálo bytoza to a pokud je to v pořádku, máte zřejmě jiný problém a je třeba ho řešit s lékařem.

Upravil/a: pekynka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Něco podobného znám,znával jsem.Bylo to,věřte nebo ne,od páteře.
Ale zde se těžko dozvíte důvod,natož diagnózu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

jen se zeptám,jste kuřačka,
a stravujete se jak v mládí a nebo jste změnila jídelní lístek,mnohdy tyto a podobné problémy vznikají při změně bioflory střev,
není to legrace,třeba jen větší konzumace rybích plodů,může pro středoevropana znamenat za pár let velké problémy.
Střeva zůstanou nepozorována,ale změní to metabolismus a tím mozkovou činnost,pro chod nervů,a třeba tik ve stehnech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví