Vlosa_xD

Bolest nohy. Poradíte?

Kamaráda bolí, když je koleno tak na druhé (zadní straně)… Pouze když stojí a pokrčí nohy a zmiňované místo ho začne bolet. Jenom podotýkám že v poslední době hodně sportoval. bolí ho to teprve týden. A já se ptám, nevíte co by to mohlo být, popř. nemáte s tím vlastní zkušenost? Říkal, že pokud bolest neustoupí do 3 dnů, tak zajde k Dr.

Bolest nohy. Doplňuji: Omlouvám se, překlep: bolí ho to teprve jeden den a ne týden.

Nejlepší odpověď
gecco

→ ortoped…!!!
___
A čím dřív, tím líp – vzhledem k tomu, že „v poslední době hodně sportoval“ je pravděpodobné, že jde o úraz – a čím déle jej nechá ´tak´, tím déle bude trvat léčení…
😉

Další odpovědi
ivzez

K doktorovi měl jít už před týdnem.
Rozmluv mu čekání další tři dny!!