Avatar uživatele
Jjdjfjj

Bolest na divnem místě, co mě bolí?

Dobrý den, vždy když mám menstruaci, tak mě tak první 3 dny bolí, tak na divnem místě břicho, to břicho mě bolí jakoby pod žaludkem a pod střevama.
V tom místě, kde mě to bolí jsou, tak nějak vaječníky, takže by to mohlo být ono?
Nevím , jak to líp popsat.
Jestli to jsou ty vaječníky je normální, že mě při menstruaci bolí?

Zajímavá 0 před 202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Co to je, může určit jen lékař.
Většina dívek a žen má před a v první dny menstruace bolesti. Nejčastěji aý křeče v břiše (až takové, že to bez utišujícího přípravku nejde). Někoho bolí v kříži (záda) a jakoby ledviny, jinou ženu stehna a mnohdy jejich kombinace. V průběhu života se místa bolesti mohou měnit.
Moje teta měla celý život, vždy při menses zvýšenou teplotu kolem 38°C až do klimakteria.
Jen lékař, na základě vyšetření, může posoudit, zda příčina bolesti má příčinu v nějakých fyziologických změnách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Příznaky, které popisujete, by mohly být spojeny s menstruačními křečemi, které jsou běžné a ovlivňují mnoho žen během menstruačního cyklu. Bolest vzniká, když se děloha snaží zničit jeho výstelku.

Nicméně, pokud máte velké bolesti, které omezují vaše každodenní aktivity, nebo pokud se bolest zhoršuje, měla byste to probrat se svým lékařem. Tam je mnoho podmínek, které mohou způsobit nadměrnou bolest během menstruace, včetně endometriózy, adenomyózy, fibroidů a polypů.

Vždy je důležité diskutovat s lékařem o jakýchkoli nových nebo zhoršujících se zdravotních problémech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví