Блaнкa

Bolest kolen

Zdravím!Od včerejška mám takový problém – kolena.V jednom koleni mi jakože křupe,ale ve druhým mám vyloženě pocit,že ta že ta kost mi ujela.Jakože ujela,a ona teď musí jít zpátky na to místo.Kolena bolí když vstávám,sedám,nebo když mám nohy pokrčené.Nevíte někdo,co s tím?

Nejlepší odpověď
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdravim-od-vcerejska-mam-takovy-problem-kolena-v-jednom-koleni-mi-jakoze-krupe-ale-ve-druhym-mam-vylozene-pocit-ze-ta

Další odpovědi
Drap

To může být celá řada problémů. Od nastydnutí až po nějaký závažnější problém. Takto na dálku asi nikdo nedokáže zodpovědně poradit. Doporučuji co nejdříve navštívit lékaře.