Lleni

Bojíte se zubařů?? Čím se uklidňujete?? Je něco co vás povzbudí??něco na co myslíte??

Prostě cokoli

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

Nebojím, jelikož jsem vždy chodil k vynikajícím profesionálům a ne k sadistům (kterých tady v okolí je taky nemálo)

Další odpovědi
badisko

Ne

je to lepsi.. nez kdy pak zuby bolely a zubar prece neni kovar…

Lucijej

Ne

Návštěvy zubařů si zrovna neužívám, ale uklidněje mě to, že už mi víc jak 12 let nic nedělal, jen mi zuby krontroluje a jdu. Navíc poslední čtyři roky chodím k prudce sympatickému dentistovi…takže se i těším, až si sundá roušku :o)
Doplňuji:
jo vlastně…trhal mi osmičky a jednu devítku, ale to je jiná kapitola ;o)

Beer4Real

Ne

jednou za 10 let se to dá vydržet

Mc Merkurion

Ano

jak čert kříže,uklidňuji se rumem a ono to většinou přejde,když to nepomůže,nasadím tuplovanou dávku,a pak už nevím o ničem,natož o zubech…

pusinka50

Ne

Jestli je to skutečně šikovný profík, tak není čeho se bát, když to zabolí, tak dá injekci, nevrtá více než je nutné, poví co všechno bude dělat

Michal Kole

Ano

Doplňuji:
že si nějak do zubařky „kousnu“ 🙂

Nesnáším, když se mi někdo hrabe v hubě a zvlášť, když dostanu vynadáno, že mám blbě vyčištěno.

terry

Ne

Když se něco najde, dostanu injekci a nic necítím.

VIKTORIÁ

Ano

anonym

Ne

Doplňuji:
K zubařovi již nechodím. Naposledy jsem u něho byla před x lety a chtěl mi vytrhat všechny zuby – šla jsem za ním jenom s jedním bolavým a nakonec řekl ať příjdu příště, že budeme trhat, ale již jsem nepřišla. Když byly povinné školní prohlídky, tak všechno bylo celkem v pohodě až na vrtání – hlavně když vrtačka najela na nerv. A ještě mi bylo nepříjemné mít otevřená ústa – pořád jsem potřebovala polknout.