Avatar uživatele
Lleni

Bojíte se zubařů?? Čím se uklidňujete?? Je něco co vás povzbudí??něco na co myslíte??

Prostě cokoli

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, VIKTORIÁ před 4123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ne

Nebojím, jelikož jsem vždy chodil k vynikajícím profesionálům a ne k sadistům (kterých tady v okolí je taky nemálo)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ne

je to lepsi.. nez kdy pak zuby bolely a zubar prece neni kovar…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Ne

Návštěvy zubařů si zrovna neužívám, ale uklidněje mě to, že už mi víc jak 12 let nic nedělal, jen mi zuby krontroluje a jdu. Navíc poslední čtyři roky chodím k prudce sympatickému dentistovi…takže se i těším, až si sundá roušku :o)
Doplňuji:
jo vlastně…trhal mi osmičky a jednu devítku, ale to je jiná kapitola ;o)

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Ne

jednou za 10 let se to dá vydržet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ano

jak čert kříže,uklidňuji se rumem a ono to většinou přejde,když to nepomůže,nasadím tuplovanou dávku,a pak už nevím o ničem,natož o zubech…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne

Jestli je to skutečně šikovný profík, tak není čeho se bát, když to zabolí, tak dá injekci, nevrtá více než je nutné, poví co všechno bude dělat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano

Doplňuji:
že si nějak do zubařky „kousnu“ 🙂

Nesnáším, když se mi někdo hrabe v hubě a zvlášť, když dostanu vynadáno, že mám blbě vyčištěno.

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ne

Když se něco najde, dostanu injekci a nic necítím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
K zubařovi již nechodím. Naposledy jsem u něho byla před x lety a chtěl mi vytrhat všechny zuby – šla jsem za ním jenom s jedním bolavým a nakonec řekl ať příjdu příště, že budeme trhat, ale již jsem nepřišla. Když byly povinné školní prohlídky, tak všechno bylo celkem v pohodě až na vrtání – hlavně když vrtačka najela na nerv. A ještě mi bylo nepříjemné mít otevřená ústa – pořád jsem potřebovala polknout.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek