Avatar uživatele
Krčálek

Bojíte se nějakého zvířete? Například hada či žraloka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nečekaný rychlý pohyb myší,potkana nebo hada ve volné přírodě způsobí prvotní úlek,ale potom se zklidním.Pokud o takových zvířátkách vím,nebojím se jich ani neštítím.Není mi moc příjemný nepředvídatelný pohyb při letu netopýrů,ale jindy je klidně vezmu do ruky.Měla jsem možnost pohladit si slůně,lva,tygra,měd­věda a jiná exotická zvířata i pochovat různé hady,sama jsem chovala chameleona a strach jsem neměla.Z domes­tikantů se nebojím žádného,ale z některých,protože vím co dokážou,mám respekt.Ve volné přírodě u nás i v zahraničí se nebojím,snažím se chovat podle instrukcío dborníků.Spolehlivě se leknu a zpanikařím když se mi cokoliv otře o břicho při plavání ve vodě ať už je to cokoliv a ve vodě sladké nebo slané.Vysvětluji si to tak,že přestože jsem slušný plavec,ve vodě se prostě cítím jako vetřelec a její obyvatele mě mají právo nesnášet a případně i trestat…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejvíce se bojím zvířat z rodu homo sapiens sapiens. Ostatní zvířata mám velmi ráda a nebojím se jich – i když bych samozřejmě se s každým tvorem nemazlila, hlavně pokud má zuby, drápy a nebo je jedovaté.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
salsa verde

Hada ani žraloka ne. Avšak všechno co má víc jak čtyři nohy je mi velmi, velmi nepříjemné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Já vím že to není úplně zvíře, ale nemám rády ty obrovské chlupaté pavouky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

bojim se tak leda klíšťat. A ano, kdybych šla pralesem a potkala divokýho slona nebo jedovatýho hada, taky bych se pochopitelně bála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Pokud je to zviže někde v kleci nebo v dostatečne vzdalenosti tak se nebojim ničeho, ale kdybych potka někde tygra tak je jasne, že se ho budu bat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

hada nebo žraloka snad ani tolik ne

Nemusím pavouky, ale panickou hrůzu z nich nemám – bojím se brouků s krovkami (cvrčci apod.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Od tý doby co se tu zaregistrovala ocko mám neskutečnej strach z klíštěte, prtože jestli s člověkem tohlencto dokáže udělat takovejhle malej roztomilej mrňousek, tak pánbůh s námi…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
zominka

nn hada mame doma ale zraloka to doopravdy nevim!!! :*

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek