Honzucha

Bojíte se datumu 21.12.2012 ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ten který je

Ne

To datum nemusí znamenat nic,ale cítím že vše směřuje k něčemu ošklivému.

ReHu

Ne

Proč?

terry

Ne

panenka

Ne

anonym

Ne

Já se spíše bojím,že nedostanu výplatu!

hanulka11

Ne

já myslím -co se má stát se stane, bez ohledu na datum

GM

Ne

Nebojím. Co se má stát, to se stane. A naopak.

chudst

Ne

tom004

Ne

arygnoc

Ne

pátky jsem vždy měl rád.
a to bude dlouhý veekend.

Terryle

Ne

Pokud se něco má stát, tak se to stane i bez ohledu na moje nervování, tak proč si kazit život. A stejně myslím, že se nic zásadního nestane.

Bublinnka

Ne

venkovan

Ano

Ale ne jako datumu, ale hysterie která s blížícím se datumem ve společnosti objeví.
Stačí, že už teď každou chvíli někdo se ptá zda se bojíme či nebojíme, jiný zas vysvětluje konstelaci hvěz, další se hrabe ve starých předpovědích apod. Bulvár bude mít koncem roku žně, lidi slabších povah podlehnou mediální kampani.

tuCZek

Ne

nebojím,akorát mně štve že se tady tak dřu a bude to k hov.. :)

Miroslavst

Ano

Ano, bojim, bojim.
A je to tady. Já se z toho .......

A mimochodem kdyžtak data a ne datumu.

aramah

Ano

Budu o rok starší:DD

Elk

Ne

Na odpovědích je to už 2112 zbytečná otázka na jedno a to samé téma.

Fidel

Ne

SajmonModer

Ano

Ano, protože jsem objednaní v ten den příští rok k zubaři.

coco

Ne

Po včerejších odpovědích na podobnou otázku NE.Protože jsem poznala spoustu lidí,kteří berou věci s nadhledem a s takovými se není čeho bát.Pokud se má něco stát,tak se to stane,i kdyby to bylo na posrání…

kropitko

Ne

dědapetr

Ne

Bojím se spíš výmyslů našich politiků.

Jose1f

Ne

Nikdo z nás neví, co se stane v příští vteřině. Podvědomě spoléháme na to, že když se až do této chvíle nic nestalo, že se v příští vteřině také nic nestane. Vycházíme ze zkušenosti, která nám říká, že se pravděpodobně nic nestane. To si myslí řidič, který se nepřipoutá, hospodyně, která nechá dítě u rozpálené plotny, chovatel, který krmí jedovatého hada atd. Naštěstí máme rozum a instinkt, který nás varuje. Proto rozlišujeme věci nebezpečné a bezpečné. Proti zemětřesení, vlnám tsunami a meteoritům z vesmíru máme navíc účinné společenské varovné systémy. Ale rozum, instinkt i věda mohou selhat. Potom přijde katastrofa. Říká se, že co se může stát, to se určitě jednou stane. Ale že by to bylo právě v roce 2012? Vsadím se, že se nemusíme bát. S největší pravděpodobností se nic takového se v té době nestane!

Já...

Ne

Naprosto sdílím s „venkovanem“. Hysterie médií (potažmo slabších jedinců) předčí skutečné obavy, a to exponenciálně!!!

Pro „Miroslavst“: nemáš pravdu! Slovo „DATA“ je jedinečné a patří významově k „souboru informací“, slovo „DATUM“ je taktéž jedinečné a vztahuje jen a jen ke „kalendáři“. K tvému nesprávnému výkladu tě svedl přehnaný pocit vyjadřovat se správně a SPISOVNĚ česky, ale tématicky je to jen a jen „hrubka“…

😉

filva

Ano

Becker

Ne

o bóóže nějakej blbeček si hrál na důležitýho a teď aby se z toho všichni zbláznili…

Andělé

Ano

Džanička

Ne

Naprosto souhlasím s venkovanem. Já na takové bláboly nevěřím, jako že bude konec světa tenhle a tenhle den. Ano, konec světa bude, až ho mi sami zlikvidujeme, ale rozhodně ne proto,že to kdysy dááááávno někdo předpověděl..

robosobo

Ano

Uganes

Ano

Kubas11

Ne

Tolik těch konec světu bylo a nic

henkl2009

Ne

martinek10

Ne

Nebojím se, protože se nestane nic zvláštního.Jestli nevěříte koukněte se na film 2012.

Terryle

Venkovan: perfektní postřeh, takhle jsem nad tím ještě neuvažovala. Je to fakt, ten den bude nejlepší zůstat doma a nikam se moc neplácat… představ si tu paniku, kdyby se náhodou shodou okolností něco stalo – stačí, aby zastavilo metro v tunelu, někdo začne blbnout a lidi se ušlapou.
Pěkně sedět doma v teple, chystat Vánoce a koukat z okna na konec světa :)))

Honzucha

Jedna paní na ulici mi totiž povídala, že bude…
(Já to raději nebudu říkat a taky se nebudu bát)