jirka F

Poradíte, jak se přestat bát obrazu v místnosti a jak se zbavit strachu z něj?

Prosím poraďte, strašně se bojím jednoho obrazu v místosti. Ještě nikdy jsem neměl odvahu se tam podívat, protože se fakt strašně bojím toho obrazu, i třeba když tam nesu dát do rohu vysavač, tak ho radši dám za dveře a rychle odejdu. Chtěl bych se tam někdy podívat, ale bojím se, že lidi, co tam jsou, vylezou z toho obrazu. Tak prosím poraďte mně, jak se zbavit tohoto strachu z obrazu na stěně?

Nejlepší odpověď
anonym

Bojíš se pohledu na obraz, nemáš odvahu, ale víš, že tam jsou lidé? To je učebnicový příklad Dr. Chocholouška!

Další odpovědi
Nevíteto?

6/10 🙂
Jestli to myslíš vážně, tak ho natrvalo sundej (vyhoď).

ten který je

Podobizna.
http://www.csfd­.cz/film/6275-podobizna/

lexx

dej sem fotku ať je sranda

eminem

tak ho prostě sundej vyhod a zapoime na nej a oak si kup takovy který se ti libi

ReHu

Nechoď tam za tmy s VŽDY si s sebou ber doprovod.

jirka F

jo myslím to vážně

jirka F

moc vám děkuji za odpovědi snad pomohou