Pokročilý

Bojím se jít k doktorovi...

Ahoj, mám takový možná až trapný problém...
asi před měsícem jsem měla chřipku, nic vážného, ale sestra mi v ordinaci řekla, že až budu moct, tak ať přinesu ranní moč, že to mohlo postihnout ledviny a ať jí to třeba přinesu na nádraží, od kterého ráno stejně jako já odjíždí... Já na to zapomněla a už se k tomu nedostala... Jenže teď mě táta k doktorovi poslal zase, půjdu tam v pondělí a já mám prostě strach, že si sestra na tu událost vzpomene a bude to po mě zase chtít, vznikne trapná situace (já nevim co, bude se vyptávat (což mi u doktora vadí nejvíce), doktor bude mít nějaké poznámky (vždycky šťourá))

co mám dělat??? opravdu se tam bojím jít, doma jsem o tomhle neřekla

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nič sa nedeje.
v najhoršom vám sestra pripomenie, že ste na to zabudla - no, možno troška prísnejšie, ale asi nie. testy nie je problém urobiť i teraz.

Další odpovědi:

Děláš z toho nejspíš zbytečný problém. V pondělí si ráno nachystej moč a běž v klidu k doktorovi. Sestřičce řekni, že jsi zapomněla. Hlavu Ti neutrhne.

http://diskuse.doktorka.cz/… To druhé je odpověď

Zlatý

Vyčůrat se do zkumavky a jít. Přeci to nebudeš psát na kancelář prezidenta.

Zlatý

To je jen v tvojí hlavě :) uvědom si že lékařka má na starosti 2.000 pacientů, je dost pravděpodobný že ačkoliv ty si tu situaci kvůli špatnýmu svědomí přehráváš 10x denně, tak doktorka/sestra už na to dávno zapomněly, a i kdyby ne, tak prostě řekneš že jsi na to zapomněla, toť vše.

Ono když se nad tím zamyslíš, tak se vlastně nemůže nic stát :) a i kdyby měla kecy, tak se usměj a tím s ní zameteš :) pokrč rameny, řekni "tak jsem prostě zapomněla, dyť se nic zas tak hroznýho nestalo..." a případných výtek si nevšímej, koukej třeba z vokna, usmívej se a dělej jako by nic, však vono ji to po chvíli přejde :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.