Bojím se ALS, co mám dělat?

Jde o to, že mám trochu slabší nohu, občas při chůzi škrtám o zem. Mám hroznou fobii z toho že mám ALS, nevím proč, v noci kvůli tomu nemůžu usnout. Vždycky když třeba omylem zakopnu nebo mi něco vypadne z ruky tak mi to mozek prostě přiřadí k tomu že mám ALS a já se začnu zase obávat. Je mi 13

Odpovědi:

Stříbrný

Zajít k doktorovi. Mezitím si říkat, že to není ono a pokud by přeci jen bylo, vzpomenout si na osobu jménem Stephen William Hawking, který žije dodnes a přitom mu dávali asi 2 roky života. Je velmi slavný.

Stříbrný

Tak si zajdi k doktorovi, že tys bádal, co by ti tak mohlo být? Když jsem byla hodně mladá, myslela jsem si, že mám určitě rakovinu tlustýho střeva a byly to hemoroidy, pak jsem si zas myslela, že mě žere další rakovina a byl to slepák, :-DD, ale k tomu, abys věděl, jak na tom jsi opravdu musíš k lékaři, pošle tě na neurologii a tam ti všechno zjistí, je to absolutně bezbolestné, nemusíš se bát.

Zlatý

Vůbec se neboj, takovými příznaky trpí hodně lidí. Prober to s rodiči a pokud by se jim zdálo, že Tvoje pocity mohou znamenat nějaké onemocnění, navštíví s Tebou lékaře. ALS je velmi vzácné onemocnění ! :-))

Bronzový

zajít si k doktorce, začít věřit že jsi zdravý a uvěřit, že strachováním si nejspíš nijak nepomůžeš

Pokročilý

Já si myslím,že takhle mladý lidi to nepostihuje,a ty tvé "potíže" mohou mít příčinu úplně někde jinde,pro tvůj klid si dojdi k doktorovi,uvidíš že to nic vážného nebude,a netrap se tím!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.