Acnelka-L2

Bezpečnostní kod při formátování SD karty

Dobrý den. Ráda bych naformátovala moji SD kartu, ale mobil vyžaduje bezp. kod (těsně před formátováním) O jaký kod se jedná? Žádný přednastavený nemám. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
tom004

Většinou bývá 1,2,3,4,nebo ještě 5.Nejsem si jist jestli 4 nebo 5 čísel.Je nastaven výrobcem telefonu.

Další odpovědi
RomanP

Paměťová karta v telefonu jde naformátovat stejně jako celá paměť telefonu. Z tohoto důvodu je při formátovaní nutné zadat bezpečnostní kód aby se nechtěně nepotvrdila volba formátu. U Nokie je standardně přeinstalován bezpečnostní kód 12345, který si uživatel může změnit.

chudst

Nebylo by rychlejsi naformatovat SDcko pres pocitac? O formatovani z mobilu jsem neslysel, asi je to evidentne mozne, ale zkusil bych to spis pres pocitac, tam zadny kod to po vas chtit nebude.