lucy96

bez průvodního CD

ahoj, jak mám prosím dát písničky do mobilu, když k němu nemám průvodní CD ..bez toho CD mě počítač nechce pustit!…
Doplňuji:
a mobil to je Samsung Galaxy Ace

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nevím, co máš za mobil. Každopádně bych si přes net stáhla (buď přímo od výrobce, nebo z jiných stránek) program, který ti umožní propojení.

Další odpovědi
zl@tk@

Pokud máš v mobilu a PC BLUETOOTH tak není co řešit.

anonym

Zaměřil bych se na vyhledávání cestou Google přesného výrazu „Samsung Galaxy Ace PC Suite“ a tento software bych stáhnul a nainstaloval. Instalovat, současně připojit telefon..

Michal Kole

Po připojení USB kabelu by se měl mobil namapovat jako USB storage zařízení

Vlk-Gabriela

A nebo si zkusit najít písničky někde na internetu a stáhnout do mobilního telefonu.