Zlatý

Bez kuřáků by byl stát ročně o 50 miliard chudší.

Podle analýzy ministerstva zdravotnictví Češi na spotřebních daních a dani z přidané hodnoty zaplatí o desítky miliard víc, než kolik celkem stojí jejich léčba. Kuřáci jsou tak podle analýzy ministerstva zdravotnictví přínosem pro státní rozpočet.

A ještě k tomu jsou buzerování na každém kroku.

Neměli by mít nekuřáci vyšší odvody a daně (dožijí se vyššího věku, déle budou pobírat důchod)? [berte to jako recesi]
Doplňuji:
link:

http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Každému musí být jasný, že kuřáci přináší do státního rozpočtu nemalé částky...kvůli tomu bych zavedl i legalizaci prodeje marihuany...kdo chce hulit, tak si zboží stejně obstará a stát přichází o nemalé peníze(nejsem kuřák)

Další odpovědi:

Stříbrný

Naprosto souhlasím, že tento stát je živen hlavně naší blbostí a pohodlností. Mimo mnoho dalších položek je to hlavně: PHM, alkohol a tabák. Konec konců v okolní Evropě se kouření likviduje a u nás.. To co se zatím v legislativě u nás prosadilo proti tabáku je paskvil.

Pokročilý

Kdyby kouřili všichni občané poctivě, pěkně, důkladně a často, stát by zbohatnul, zaplatily by se dluhy. Státníci by s doutníkem v ústech nadělali dluhy nové, tudíž bychom kouřili ještě důkladněji a častěji.
Líbil se mě názor pana Klause že by se cigarety měly zakázat úplně.

Pokročilý

jojo, a proto vlastně děláme dobrý skutek, že si ničíme zdraví, státní rozpočet nás má rád, ale nemá rád vietnamské padělatele.

Jo to jo.Ale kdyz budou kupovat jiné věci tak stejně vyděláme
-PŘIKLAD-(nejsou cigarety co uděláme s penězma hodíme je do řeky néééé koupím si věc
ktera mi uděla radost.)
CIGARETY JSOU NA HOVNO.

Pokročilý

..nejhorší, že ty peníze nejdou přímo do zdravotnictví, ale do státního rozpočtu, kde se teprve dál přerozdělují. Takže ve skutečnosti zdravotnictví na kuřácích prodělává. Vydělává stát. Já bych na to šel jako New York. Krabička Marlborek 200,-, zákaz kouření v barech a restauracích, náměstích, plážích, parcích, obecních bytech apod. Jsem kuřák, ale jsem pro tohle!

Zdroj: http://www.cbsnews.com/8301-50 4763_162-20016590-10391704.htm l

Stříbrný

Nechci se zastávat kuřáků.Kdyby všichni přestali,přibylo by nezaměstnaných.Každá výroba je zdrojem příjmu nejen státu,ale i obyčejných lidí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.