Avatar uživatele
anonym

Baví Vás Vaše práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano

To co dělám mě baví, ale prací bych to nenazývala :))) Asi právě proto mě to baví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ano

Doplňuji:
Nedělala bych práci, která by mě nebavila ani za hodně peněz. Pracovala jsem na chmelnicích, v lese a začnu pracovat pro Greenpeace jako frontliner – ještě mně ovšem čeká školení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

ano

Nemohla bych dlouhodobě dělat práci, která by mě nebavila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

ne

Tedy „ne“ jen v některých chvílích. Když všechny práce baví, tak ať je tam taky jiný názor.
A pro Vlka z lesa – ta práce co chceš dělat je celkem vopruz. Pokud nebudeš mít nápad jaké lidi oslovovat, tak se v současné době víc od lidí dočkáš negativních reakcí než pozitivních. Nicméně když s tím člověk počítá a ví proč to dělá, dá se to přežít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

ano

Neříkám tomu práce. Dělám to, co mě baví, co jsem si vždycky přála a myslím, že se mi daří – beru to nejen podle sebe, ale i podle „mých“ spokojených lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ano

Doplňuji:
Baví,tedy aspoň podle toho co se zrovna dělá.Některé demolice bych radši nedělal,ale i tak tam je docela zábava. Nejhorší je když přijede tatra a che abych ho urychleně naložil že musí na oběd.To bych je nejradši poslal někam,hlavně když nemám co mu nakládat.Ale za 32tis čistýho to přece nevzám.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

venkovan s moji málomluvností si s lidmi moc nepopovídám, ale nikdy nehážu předem flintu do žita – třeba překvapím sama sebe. A hlavně se těším na školení na kterém poznám i zákoutí Greenpeace.

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek