♥♥♥

barevná pera na textil, mám přežehlit?

Dobrý den, koupila jsem si barevná pera na textil. jsou to nějaké „blo pens“ a já nevím pokud po namalování na tričko mám přežehlit či ne? Nic tu o žehlení nepíší, ale bojim se co to udělá po vyprání… Co myslíte vy?
Doplňuji:
mám přmo „blo pens“ textile colours:)

Odpovědi
anonym

Co to udělá po vyprání je – podle ´popisu´, jasné – vypere se to…
😁
http://www.op­tys.cz/zbozi/fou­kaci-fixy-1500-10-blo-pens-centropen-sada_2010200550/
Doplňuji:
Ad Doplnění: …""blo pens" textile colours"… – a to znamená co???
:-O

anonym

Dovnitř do trička dej jestli doma máte pečící papír a přímo na ten obrázek taky, pak to přežehli, zafixuješ s tím ty barvy, nejdřív to zkus na kousku látky, načmárej tam drtek, nech uschnout a přežehli, taky s tím papírem, jestli ho nemáš, zkus normální, ale radši bílý, abys tam nevžehila i barvu z papíru, třeba ty reklamní, to ne

Dochy

mowla: tak to asi bude znamenat, že kromě foukacích fix na papír, které se ve vodě rozpijí, existují ještě foukací fixy na textil, které by měli běžné praní vydržet.

Měl by být návod u fix, pokud tam nic není, tak by zřejmě mělo být jedno jestli to přežehlíte, nebo ne.