Balíte si někdo cigára?

Díky za komentáře od kuřáků.

Nejlepší odpověď
redy

Néé, neumím si to ani představit. U chlapa jo, ale u žen?

Další odpovědi
briketka10

Uz nebalim, ale driv ano, kupovala jsem si
moc dobre tabaky.
Balila jsem klukum z kapely i pro celou
hospodu.a tenoucky cigaretky, ze bylo na
sto kusu.
Prominte mi, ze nepisu hacky a carky mam
neco s klavesnici.
Nejlepsi byl tento tabak a Samson :
http://grower­.cz/pestovani/ma­rihuana/tema/t-21387-p-2.html

anonym

Nekouřím, ale v práci vidím tak třetinu kuřáků balit. Škoda, že však svoji manuální zručnost z balení atd. neumí přetavit v pracovní činnost

RyuzakiKate

Partner to prý tak nějak střídá, ale balit jsem ho viděla jen párkrát. Jedna spolužačka si balí pomocí baličky i při hodině… A jeden můj bývalý spolužák si zásadně jen a pouze balí, ale nevím, jestli se od té doby, co jsem ho viděla naposledy, něco změnilo. Ale jo, celkově v mým okolí vidím hodně baličů. Sama ale kuřák nejsem a nikdy nebudu.

mojitek

Už asi 2 měsíce,a kvalita balenýho tabáku je fakt znát.Kam se hrabou i ty nejdražší kupovaný cigára.

Drap

Ano, někdy.

Mc Merkurion

jo,se starou se střídáme,tento tejden vyšel na mně…

štamgast

Nekouřím, je to hnus.