Pokročilý

Baghyro,Já v té době žila a ničeho a nikoho jsem se dřív nebála.

Ted je mi 52,mám nemocná záda a vím ,že když mě vyhodí z práce,tak budu moc špatně shánět jinou.A co si myslíte vy ostatní?Bojí se lidé ted šéfů víc než dřív?Podotýkám,že politika mě nikdy nezajímala dřív,ani ted.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To je cíl a záměr tohoto zrůdného systému zvůle a nesvobody, zastrašovat zaměstnance, lidi a dokopat k žebrácké holi. Po padesátce bez šancí na obživu, nezajímavý, bezperspektivní. Čekatel na euthanasii. Jsem 52, VŠ, bez místa a svoje vím.

Další odpovědi:

Zlatý

Samozřejmě, že se lidé bojí šéfů podstatně více než dříve.

Stříbrný

Když se v minulých časech někdo ozval,šoupli ho na horší práci.Byla ale jistota výplaty každý měsíc.Dnes se můžete ozvat,ale také jít.Nikoho nezajímá,že lidé za práci nedostanou zaplaceno.Z obyčejných slušných lidi se stávají neplatiči a bezdomovci.Nemocní se bojí jít k lékaři,jsou považováni za simulanty.Nezbývá nic jiného než dožít.

Bronzový

Jasně že se bojí šéfů víc a oprávněně.Zaměstnanec je dnes onuce a málo který šéf si přizná chybu,snese zaměstnance chytřejšího než je sám,nesnese kritiku ani nepřipouští vlastní názor u zaměstnanců.Proto jsem šel na živnost a dělám si šéfa sám.Není to žádný med,ale aspoň mi nikdo nes... na hlavu a nevytírá si se mnou prd...Bohužel,zákoník práce dnes nahrává a straní pseudošéfům.To,že jezdí do práce bavorákem,chodí s kufříkem a dokáže si stáhnout maily,ještě šéfa nedělá.Taky jsem od života vypozoroval,že nejhorší jsou šéfové,kteří za komunistů byli špatní zaměstnanci a odborníci ve svém oboru,ti to dávají zaměstnancům pěkně vyžrat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.