BIGFOOT

BAES DÉKUJU.NEZDÁ SE VÁM,ŽE SE TADY NĚKTEŘÍ"DOBRÁCI" TO ČLOVĚKU SNAŽÍ ZNECHUTIT?

jsem rád,že jste mi poradila. BIGFOOT
Doplňuji:
PROMIŇTE,NAPSAL JSEM VAŠE JMÉNO ŠPATNĚ,TAK TEDY DĚKUJU BEAES.BIGFOOT

Nejlepší odpověď
BEAES

Je pravdou, že je tu zvláštní atmosféra, není to pohodové jako dříve. Také jsem si všimla, že už sem hodně uživatelů nechodí a bývali tu denně. Možná je to tím, že už není tolik času jako v létě.
Také jsem se tu dříve tolik neorientovala, ale donutí vás to se neptat a raději hledat, no jo buzerace vládne všude.

rybíz

Annas, říkáte, že bych si měl názor napřed ověřit, než ho vyřknu. Tak mi teda řekněte v čem se mýlím, například v tomto případě. Vaše otázka na vulgarismy v televizi: 10 odpovědí, 8 krát jste dala palec nahoru za odpovědi. To chcete říct, že je náhoda? A, že by všichni měli pravdu? Já bych myslel, že palec by měl dostat pouze jeden nebo dva za odpovědi, které jsou nejlepší. Jinak mi to připadá jako odměňování všech, kdo dali palce za něco vám. Je pravda, že vaše dřívější názory jsem nečetl, ale vypadá to , že se podle nich neřídíte.

rybíz

Paní Burak. Aby nedošlo k mýlce, já proti humoru nic nemám. Ale jako nejdůležitější považuji, snažit se pomoct nebo poradit vážně. Pak tam pod odpovědí, třeba na samostatném řádku, můžete klidně napsat cokoliv veselého, ironického, nadčasového a podobně. Chápete jak to myslím? P.S. Před chvílí jsem zrovna četl někde v odpovědi vaše vyjádření k situaci na těchto stránkách, kde uvažujete o odchodu z odpovědí. Takže v něčem mi asi za pravdu dáváte, že je to tu horší!

rybíz

Zdá!!! Nevím, jak to tu chodilo dříve, ale poslední dobou se mi to přestává líbit. Nejvíce mi vadí, když na otázky, někteří odpovídají ironicky nebo jak bych to řekl, nevím. Například Stavislavst : na otázku kolik má hodnotu 3íhaléř z roku 1953, odpověď 0,03 koruny. Je to sice pravda, ale jako odpověď, je to debilní ( a za to dostal od vás ještě hodně palců ). Myslel jsem si , že tu dáváme otázky, když si s něčím nevíme rady apod., a také , že se bude každý z nás snažit odpovědět na otázky co nejlépe, aby mohl jinému pomoci nebo poradit a pouze za nejlepší radu, nebo souhlas dostane palec. Taky nevím, proč Annas dává úplně každému palce za jakoukoliv odpověď, a proč je pro ni každá otázka zajímavá, asi to bere podle sebe. Připadá mi to, že každý každému oplací palce, aby měl co nejvíc bodů. Jestli je tohle účel " odpovědí", tak pak je to celé k ničemu.

annas

Rybízi, nemáte pravdu, nedávám každému body, nechodím k počítači v noci, otázky a odpovědi nečtu, takže je neboduji. Všechno všichni obracejí na body, já body nepotřebuji. Na některé náročnější dotazy odpovídám sama a bodů dostanu minimálně.

Když něco o někom napíši, měl bych si všechno prověřit. Je snadné vyslovit názor, který není úplně správný. Zajímá mě určitý typ otázek a ty také boduji. Jste zde krátce, takže jste nečetl mé názory na druhy otázek a bodování.

anonym

Rybízy,já nedávám palce za to že je někdo dá mě,to mi věřte už jsem se tady jednou zminovala,ale podle toho jak si kdo zaslouží,Miros­lavstove odpovědi mi dedilní nepříjdou,i já mnohdy odpovídám s humorem,je to proto že život už tak je dost vážný a snažím se to tady trošku odlehčit,pokud jsem ale někdy někoho svou odpovědí urazila,nebyl to nikdy můj záměr,jsem veselá kopa,mám ráda smích a snažím se aby i mé okolí bylo uvolněné a bavilo se,já se nezměním,na to už jsem stará a ani se mi nechce,berte humor s humorem,nervy krátí život,tak já se budu smát a nervovat nerváky doufám ještě 100let

anonym

mě by tak trošku zajímalo proč Bigfot na většinu svých otázek nedostává hvězdičky,nepřijde mi že by některé jeho otázky byly tak špatné,

Luss

ja sem sice uz nemam moc cas chodit, ale nezda se mi, ze pokud se to tyka annas, ze by se nekomu snazila neco znechutit. jak psala BEAES, ze sem nechodi ti „stari“ uzivatele tolik jako v minulosti, to je asi spise kvuli novym trendum na odpovedich a o tom, ze jako vse v zivote, i odpovedi.cz se casem meni a ne kazdemu z nas, co tu jsme dlouho to je po chuti.

annas

Bigfoote, také jsem překvapená. O jakém znechucení mluvíte? Odpověděla jsem stejně jako jindy – existuje lišta na vyhledávání. Veřejně jste napsal, že moje odpověď je špatná, ale není to pravda. Nečetl jste pozorně. Jak to působí na ty, kteří se do odpovědi nepoodívají? O tom jste nepřemýšlel?

1popelka1

Znechutit? Kde jste k tomu přišel??? Já se jen chovám tak, jako ostatní ke mně nebo k druhým…