bolak

Až se v budoucnu zvedne hladina oceánů, budou se u všech měst a vesnic měnit údaje o nadmořské výšce?

Odpovědi
mosoj

Tak ty se mění neustále. Jenom Everest se zvýšil 2 cm.
Problém je v tom že obyčejnému člověku je to fuk. Trochu hůře jsou na tom Holanďané.

anonym

Se vám zvedne i žaludek.

Luxx

to by se asi muselo dít už dávno..
nemyslím teď úplně kvůli zvedající se hladině moří a oceánů, ale díky tektonické činnosti, díky které se mění tvary pohoří a v podstatě celého zemského povrchu

bolak

V tom případě jsem asi neobyčejný člověk.