Pokročilý

Az pojedete na severní moravu!!!

Pozor nejsou tu hodni lidé!!!!neumí se smát tváří se jak kdyby byl zítra konec světa...Škoda a já si myslel že tu bude krásně...
Doplňuji:
Májo--já píši o severní moravě né o jižní a už vůbec né o vinařích,to jsou skvělí lidé.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Lado, ja mam prochozene Jeseniky .. , v Sumperku mam pribuzne. A mam uplne opacnou zkusenost. Nebude to ale severni Moravou. Morousy najdete i v zapadnich Cechach ( me ) .. , ale vsude. Je to v lidech , ne kde vyrustaji.
Ja jsem optimistka, ale neznamena to, ze mam cely den hubu od ucha k uchu. I ja , kdyz s ehodne nastvu , umim rict : Hovinko. ! :-)
Nenechte se odradit.
A s tim mym vecnym abrakadabraka verim, ze prijimame to, co sami vysilame. !
-iv-

Další odpovědi:

Bronzový

I když to skutečně není žádná otázka nedá mi to něco nenapsat. V regionu s nejvyšší nezaměstnaností, s nejvyšší kriminalitou včetně domácího násilí, s nejhorším ovzduším, nejnižšími mzdami... kdo by se tu smál? Ale.... Naprosto musím souhlasit s iv: morousy najdeš všude. A možná jsi měl prostě smůlu na někoho takového. Kde jsi konkrétně? Dej to do diskuse pokud chceš.

Stříbrný

Myslím že ne, že lidičky ze Severu Moravy jsou jako všude jinde. Byl jsem tam párkrát na školení a nemám žádný důvod napsat, že jsou horší.
Spíše a nyní doufám, že neurazím část členské základny tohoto webu, mi občas začínají vadit obyvatelé z velkým měst. Někteří natažení Pražáci a Brňáci se někdy mimo své města chovají tak jako by jim vše patřilo, nebo alespoň všechno chtěli.

Zlatý

možná jsi jen narazil na škarohlída ,ale měl ses usmát a on by ti to oplatil
a to cos napsal nebyla žádná otázka

Zlatý

To máš pravdu,proto že jsem se odstěhoval na Vysočinu! :-)
Kdepak,na SM jsou hodní,přátelští i pohostinní lidé. Mají své problémy jako každý z nás a pokud máš s nimi problém,napiš jaký.

Pokročilý

Já tam byla nedávno na výletě a musím jen chválit. Dobrá atmosfára, překrásné vinice a příjemní lidé...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.