Avatar uživatele
láďa1

Az pojedete na severní moravu!!!

Pozor nejsou tu hodni lidé!!!!neumí se smát tváří se jak kdyby byl zítra konec světa…Škoda a já si myslel že tu bude krásně…
Doplňuji:
Májo–já píši o severní moravě né o jižní a už vůbec né o vinařích,to jsou skvělí lidé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Lado, ja mam prochozene Jeseniky .. , v Sumperku mam pribuzne. A mam uplne opacnou zkusenost. Nebude to ale severni Moravou. Morousy najdete i v zapadnich Cechach ( me ) .. , ale vsude. Je to v lidech , ne kde vyrustaji.
Ja jsem optimistka, ale neznamena to, ze mam cely den hubu od ucha k uchu. I ja , kdyz s ehodne nastvu , umim rict : Hovinko. ! 🙂
Nenechte se odradit.
A s tim mym vecnym abrakadabraka verim, ze prijimame to, co sami vysilame. !

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

I když to skutečně není žádná otázka nedá mi to něco nenapsat. V regionu s nejvyšší nezaměstnaností, s nejvyšší kriminalitou včetně domácího násilí, s nejhorším ovzduším, nejnižšími mzdami… kdo by se tu smál? Ale… Naprosto musím souhlasit s iv: morousy najdeš všude. A možná jsi měl prostě smůlu na někoho takového. Kde jsi konkrétně? Dej to do diskuse pokud chceš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Myslím že ne, že lidičky ze Severu Moravy jsou jako všude jinde. Byl jsem tam párkrát na školení a nemám žádný důvod napsat, že jsou horší.
Spíše a nyní doufám, že neurazím část členské základny tohoto webu, mi občas začínají vadit obyvatelé z velkým měst. Někteří natažení Pražáci a Brňáci se někdy mimo své města chovají tak jako by jim vše patřilo, nebo alespoň všechno chtěli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

možná jsi jen narazil na škarohlída ,ale měl ses usmát a on by ti to oplatil
a to cos napsal nebyla žádná otázka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To máš pravdu,proto že jsem se odstěhoval na Vysočinu! 🙂
Kdepak,na SM jsou hodní,přátelští i pohostinní lidé. Mají své problémy jako každý z nás a pokud máš s nimi problém,napiš jaký.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
maja49

Já tam byla nedávno na výletě a musím jen chválit. Dobrá atmosfára, překrásné vinice a příjemní lidé…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek