Avatar uživatele
terry

Až do teď jsem netušila, že každý jeden z nám může za den obdržet pouze daný počet bodů. Víte o tom?

Ted se mi ukázalo, že dotyčný již obdržel maximálně možný počet bodů.
Doplňuji:
Ocko, díky, toho jsem si opravdu nevšimla.
A ani ti už nemohu dát bod.
Tak zítra 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Damiana, Illines, anonym, zzzzz před 4404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Terry, ale to máš uvedeno u bodování a stejné omezení platilo i ve staré verzi. V tomto případě to není novinka.
Doplňuji:
Děvčata, nerada bych se pletla, ale bude to souviset spíše s omezením počtu bodů pro jednoho účastníka, a na to jsem narazila ve staré verzi taky. Zaměřila jsem se na jeden okruh otázek, vyplácala 25 možných a dobodovala pro celý den. Že jsem mohla rozdělit body i jinam, to už napravit nešlo. Potom jsem si to hlídala a poctivě dělila, abych víckrát o body nepřišla.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Terry,vim to diky tobe-diky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

To je myslím v pořádku.Je to stanoveno na základě minulých zkušeností. Ten počet možných obdržerných bodů by měl být ale nižší.
Obdržerní maximálního počtu bodů smrdí !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

fakt kolik? asi očko, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Vzhledem k tomu, že ocko dostala další body jsem zjistila, že jeden uživatel může jinému uživateli dát pouze omezený počet bodů. Takže dnes mohu bodovat už pouze jiné.
Asi bych měla důkladněji číst nápovědy a kodexy 🙂

před 4404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Body nemohu dát pouze ocko, jiným to lze.
To je přezdívka – ani nevím., jak to správně skloňovat 🙂

před 4404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Terry, jsi moc milá. Děkuju Ti. Ale s tím si hlavu nelámej. Vidíš sama – každou chvíli kartáč, pořád na mně někomu něco vadí a stejně jedu jako parní válec. Nedokážu přestat.

před 4404 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek