terry

Až do teď jsem netušila, že každý jeden z nám může za den obdržet pouze daný počet bodů. Víte o tom?

Ted se mi ukázalo, že dotyčný již obdržel maximálně možný počet bodů.
Doplňuji:
Ocko, díky, toho jsem si opravdu nevšimla.
A ani ti už nemohu dát bod.
Tak zítra 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Terry, ale to máš uvedeno u bodování a stejné omezení platilo i ve staré verzi. V tomto případě to není novinka.
Doplňuji:
Děvčata, nerada bych se pletla, ale bude to souviset spíše s omezením počtu bodů pro jednoho účastníka, a na to jsem narazila ve staré verzi taky. Zaměřila jsem se na jeden okruh otázek, vyplácala 25 možných a dobodovala pro celý den. Že jsem mohla rozdělit body i jinam, to už napravit nešlo. Potom jsem si to hlídala a poctivě dělila, abych víckrát o body nepřišla.

Další odpovědi
Illines

Terry,vim to diky tobe-diky.

mosoj

To je myslím v pořádku.Je to stanoveno na základě minulých zkušeností. Ten počet možných obdržerných bodů by měl být ale nižší.
Obdržerní maximálního počtu bodů smrdí !!!

zzzzz

fakt kolik? asi očko, že?

terry

Vzhledem k tomu, že ocko dostala další body jsem zjistila, že jeden uživatel může jinému uživateli dát pouze omezený počet bodů. Takže dnes mohu bodovat už pouze jiné.
Asi bych měla důkladněji číst nápovědy a kodexy 🙂

terry

Body nemohu dát pouze ocko, jiným to lze.
To je přezdívka – ani nevím., jak to správně skloňovat 🙂

anonym

Terry, jsi moc milá. Děkuju Ti. Ale s tím si hlavu nelámej. Vidíš sama – každou chvíli kartáč, pořád na mně někomu něco vadí a stejně jedu jako parní válec. Nedokážu přestat.