phirana

Jak postupovat, aby mi kamarádka zaslala peníze získané v aukci?

Prodal jsem vec na Aukru a nechal jsem zaslat penize na kamosku na jeji ucet z duvodu, ze ucet nemam a mam exekuci, takze by mi to vzali. Jak ted postupovat, aby mi me penize z aukce zaslala? Dekuji za odpoved.

Původní neotázka
aukro penize

Nejlepší odpověď
redy

Kamarádka to asi nebude, viď?
Dojeď si pro ně a s kámoškou 🙂 dojít k bankomatu…

Další odpovědi
Hlada

Jestliže si ke správě svých peněz platíte exekutora, tak ho požádejte o pomoc. Když vám peníze vymůže, budete mít dřív umořený dluh.

Dochy

Jak řešit? Jednoduše. Domluvit se s ní. Předem.

A bacha, pokud exekutor bude mít podezření, že jsou vaše peníze na cizím účtě, obávám se, že má právo ten účet zablokovat. Vyvádění peněz bokem při exekuci je nejspíš i trestné (bez záruky).

Kepler

Nech si posílat peníze poštou, nebo na účet přítele či nebo příbuzného, ty exekutor nedohledá. Na cizí účty exekutor nesmí sáhnout.