Akáč

Artroskopie, kdy můžu sportovat?

Jsem 3 měsíce po artroskopii a tento týden mám jet na hory doktor mi to dovolil, ale i tak nemyslíte si, že je to ještě brzy? Nic mi totiž nedělali na plastiku předního zkříženého vazu jdu až o prázdninách. Proto se chci zeptat jestli by to bylo rozumné a moc to nebolelo. (je mi 14 tak s tím nemám moc zkušenosti).

Odpovědi
gecco

Rozhodující je stanovisko tvého lékaře… A tvůj ´pocit´…
Upřímně

  • kdo z nás vnímá tvé pocity lépe – než ty???
  • opravdu si myslíš, že někdo z nás zná stav tvého kolene lépe???

😉

marci1

Po artroskopii se pacienti velmi brzy navrací nejen k běžné činnosti, ale také ke sportu. Lékař Ti to doporučil, záleží na tom,jak se cítíš. 🙂