Armex Energy plyn a Vaše zkušenosti

Zdravím všechny. Chystáme se změnit dodavatele plynu a zaujala nás společnost Armex Energy http://porovnani-plynu.cz/… a tak bych se chtěla zeptat, jaké máte s tímto dodavatelem zkušenosti právě Vy?

Odpovědi:

Zdravím Vás, Ivo,
Armex Energy je solidní levný dodavatel. Zákazníky nezískává pomocí "zvoničů" a podobných "bouchačů smluv", ale vysvětlením, jak se věci v energetice mají.
Jsem jejich obchodním zástupcem, pokud budete potřebovat s přechodem pomoci, můžete se na mě obrátit.
Ať už k Armexu přejdete jakkoli, rozhodně doporučuji.

Šest měsíců jsem se těšil, že přejdeme ke společnosti Armex. Smlouvy podepsány výpověď podána, žádný problém při kontrolách smluv. Vše bylo v režii společnosti Armex, odcházíme od Bohemia Energy. Nyní se mělo přecházet a začít platit a ouha, ve schránce dopis, že současný dodavatel nesouhlasí s přechodem. Vůbec netuším, co to má znamenat. Pokud odborníci od Armexu vše zajišťovali, měli naše smlouvy, proč nyní nelze přejít? Podle mě diletantismus. Nyní ani nevím, kde mám smlouvy platné a kde ne. Z mé strany nespokojenost. Mají naše telefonní čísla a pošlou nedoporučený dopis, bez čísla jednacího, že smlouvy neplatí. Zvažuji podání trestního oznámení na neznámého pachatele. Myslím, že se zde porušují práva.

Podle mě jsou seriozní koukni třeba sem http://kalkulackaenergie.com/…

jestli jste přešla tak utečte, firma je neshopná dělat jaké koliv změny, naopak je to jedna z firem, co vás nepustí.
I po prodeji bytu nebyli shopni zaslat 6 měsíců vyúčtování a když přišlo, tak bylo špatně, rozdíl byl 2000kč, díky těm 6 měsícům, kdy jsem za novou majitelku platil distribuci.
Odpověď armexu byla, že si to mám s novu majitelkou vyřídit sám.
Kolega měl hodně podobné zkušenosti. Za mě je to velmi nekorektní společnost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.