Máte zkušenosti s firmou Arca Capital?

Mám možnost nabídky práce v partnerské firmně arca capital. Konkrétně se jedná o firmu http://www.financialgroup.cz/ Zajímaly by mě Vaše názory na tuto firmu. Prý že výhodnou je kariérní růst a variabilní stálý plat, který si nastavím sám jak vysoko chci. Prý že není problém 30 tisíc čistého a jde si nastavit i třeba 50 tisíc čistého s tím, že ode mě budou chtít větší výsledek. S tak velkou částkou nepočítám, stačí mně klidně 20 tisíc čistého. V současnosti pracuji ve skladě, takže se mně tato nabídka zdá hodně lukrativní. Mám jen SŠ s maturitou.

Jedná se o to, že bych měl v podstatě shánět lidi na uzavření smluv nebo nové lidi do firmy a z nich mít provizi. Prý že ty smlouvy jsou pro lidi výhodnější než ty, co mají....
Je to pravda? Rozhodně nemám povahu lidem schválně nabízet nevýhodné smlouvy, abych já z toho měl provizi.

Díky za zkušenosti.

Prý že když nesplním limity - tak žádné sankce nemají jenom mně na příští měsíc upraví plat a dostanu méně.

Takže si myslíte, že je to nesolidní firma. Jeden známý mně o ní bájil jak je dobrá atd. Ale to může být tím, že chce dostávat díky mně provizi.

S tou prací ve skladě moc spokojený nejsem :( Mám 90 kč čistého na hodinu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud nemáš povahu na nabízení ´fekálií´, nevyděláš si v dané firmě ani na slanou vodu - osobně bych na tvém místě zatím zůstal na tvém místě (tedy ve skladu) a koukal se po skutečné práci, ne polopodvodech...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Polož si otázku: Jsi pojišťovák? Pokud máš na to náturu a jsi, tak do toho klidně jdi. Máš-li ale jakoukoliv pochybnost, tak se té myšlenky vzdej. Nikde nelétají pečení holubi sami do huby. Je to práce na živnostenský list (viz stránka Kariéra), takže se nejedná o plat (variabilní stálý - toto slovní spojení je samo o sobě nesmysl), ale o provizi. Na začátku Tě čekají povinné platby živnostníka a na straně druhé žádná provize nebo jen pár stovek či tisícovek. Na slušný příjem se nedostaneš dřív jak za rok, a to budeš hodně běhat a poslouchat sprosté odpovědi lidí. Pojišťováků je všude dost a trh je celkově nasycený. Na jednu uzavřenou smlouvu oslovíš sto lidí.

Také se připrav na to, že budeš pracovat pro Pavola Krúpu. Více o něm třeba zde: http://www.investicniweb.cz/…

Stříbrný

Probůh, ze tvých dvou odstavců mi stačilo přečíst cca každé páté slovo, aby mi bylo jasno, že jde opět a zase o staré profláknuté "letadlo..." ruce pryč od toho!

Vůbec nezmiňuješ nějaké sankce: co když nenaplníš kvóty?

Stříbrný

Zkušenost s podobnou firmou nemám a nikdy mít nebudu.

Co víte o hypotékách? O investicích? O pojištění? Dokážete sám
porovnávat nabídky různých společností? Z čeho poznáte, která
smlouva by pro případného klienta byla výhodnější? Nebo byste
důvěřoval firmě, že její smlouvy jsou výhodnější pro každého?
___

Mně je milejší "obyčejný skladník, který má jen SŠ s maturitou",
než podvodník vydělávající na neznalosti jiných 20 až 50 tisíc…

Zlatý

Osobní zkušenosti nemám.
Ale co jsem slyšela zkušenosti jiných → nebrat.

Bronzový

S touto konkrétní společností zkušenost žádnou nemám, ale jak psal cochee, typické letadlo (pyramida, pyramidové schéma,...).

Poprvé se mi zde na Odpovědích stalo, že se všemi odpověďmi naprosto souhlasím :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.