apríl… jak nachytat rodiče?..... :)

Když je dneska ten apríl chtela bych nejak nachytat rodiče, nejaké příklady,?:)) a doufam že se neco najde a povede se mi to protože u každej hovadiny na kterou je chci nachytat se začínam smát.. :D
Doplňuji:
no mam pocit že bych o tehotenství ani nedomluvila by me mamka zabila :DDD a tata ted s ni leží na gauči takže by se to nepovedlo ale vymyslela jsem si svoje :D a podařilo se to :D

Nejlepší odpověď
huxa

mamíííí, jsem v 5. měsíci těhotenství… apríííl, pouze ve druhém :)

Další odpovědi
Braník

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=april
už to tu bylo -zkus hledaný výraz napsat vpravo do vyhledávání

anonym

Mami, táta se oběsil ve sklepě. Apríl, na půdě!

alex.agent

a jaké svoje? pověz nám o tom :D